×

Chalupa u Procházků Meziměstí

  • Pro zobrazení přesné ceny zadejte termín Vašeho příjezdu a odjezdu!
  • Bez stravy
Je to nejlepší cena z cen na následujících 90 dnů.

Nejvýhodnější nabídka

Nejlepší směrodatná cena během následujících 90 dní: 1 797  / os. / noc, bez stravy, 11. - 14. pro (v případě pobytu na min. 3 nocí)

Popis ubytovacího zařízení

Pokoje, služby Chalupa u Procházků Meziměstí srdečně očekává své hosty v prostorných a komfortně zařízených pokojích ve městě Meziměstí. Pokud máte vhodné přenosné zařízení, můžete se připojit k internetu na každém pokoji. Přesný a podrobný seznam poskytovaných služeb (včetně služeb za příplatek) a vybavení pokojů v Chalupa u Procházků Meziměstí naleznete níže ve formuláři při podrobnostech zvoleného pokoje.

Umístění a okolí Rozhledna na Ruprechtickém Špičáku 2.9 km , Budova nádraží ČD Meziměstí 2.8 km, Budova nádraží ČD Meziměstí 2.8 kmKostel sv. Anny ve Vižnově 3.9 km, Budova nádraží ČD Meziměstí 2.8 kmKostel sv. Anny ve Vižnově 3.9 kmPenzion Malý Dům 2.8 km, Budova nádraží ČD Meziměstí 2.8 kmKostel sv. Anny ve Vižnově 3.9 kmPenzion Malý Dům 2.8 kmKoupaliště Meziměstí 2.8 km, Budova nádraží ČD Meziměstí 2.8 kmKostel sv. Anny ve Vižnově 3.9 kmPenzion Malý Dům 2.8 kmKoupaliště Meziměstí 2.8 kmKostel sv. Jakuba Většího v Ruprechticích 300 m od ubytovacího zařízení.

Stravování Stravování není zahrnuto v ceně ubytování.

Platba Pobyt můžete uhradit následujícími způsoby: hotovost, kreditní karta, bankovní převod. Chalupa u Procházků Meziměstí požaduje zaplacení zálohyvo ve výši 100 pro závaznou rezervaci.

Příjezd, otevírací doba Na ubytování je možné nastoupit od: 14:00, odhlásit se z pobytu je možné do: 10:00 v den odjezdu. Komunikovat se zaměstnanci můžete v jazyce: Česky.

Ruprechtice 159, 54983, Meziměstí (Česko)

Mé jméno je Jitka. Děkujeme, že jste si k vyhledávání ubytování vybrali naši webovou stránku Hotely.cz! Vyberte datum cestování, pak klikněte na "Rezervovat". Rezervaci zvládnete za 2 minuty.

Pokud potřebujete s rezervací pomoci, kontaktujte nás prosím na e-mailu: info@hotely.cz

- přehled pokojů

  • Bez stravy
Chalupa (jako celek) se sprchou s vlastní kuchyní pro 7 os. Chalupa (jako celek) se sprchou s vlastní kuchyní pro 7 os.
může se zde ubytovat maximálně 7 osob
  • WIFI
  • Balkón/terasa
  • Lednička
podrobnosti
Zobrazit volné termíny a ceny
Volný čas
  • Odpočinek: Golfové hřiště (ve vzdálenosti 9300 m)

    Aquapark na blízku

Stravování
  • Nejbližší restaurace - nevlastní (ve vzdálenosti 1600 m)

Čas příjezdu
od 14:00 hod.
Čas odjezdu
do 10:00 hod.
Užívané jazyky
Česky
Akceptované měny
CZK (Kč)
Turistická daň (místní poplatek)
V ceně není zahrnuto
Rezervační podmínky ubytování
Doplňující obchodní podmínky 1. Ceny a služby Orientační ceny ubytování a případných dalších služeb jsou uvedeny v prezentačních materiálech ubytovatele (internetové stránky, prospekty, apod.).Pro zákazníka je však závazná ta cena, která je uvedena v ubytovacím poukazu (dále jen voucher).Pro rozsah smluvně sjednaných služeb a cen je závazný jejich rozpis ve voucheru. Ubytovatel je oprávněn v případech, které nemůže ovlivnit (např. zásah vyšší moci), změnit dohodnuté podmínky pobytu. 2. Zrušení pobytu zákazníkem Zákazník je oprávněn zrušit objednávku kdykoliv před příjezdem. Zrušení pobytu vyžaduje písemnou elektronickou podobu (email s doručenkou) na adresu chalupa.uprochazku@gmail.com. Rozhodující pro určení doby zrušení pobytu je datum a čas odeslání emailu. U větších skupin mohou být sjednány individuální storno poplatky. Ubytovatel nebude účtovat zákazníkovi výše uvedené storno poplatky, pokud nemohl čerpat sjednané služby z těchto důvodů: úmrtí v rodině, hospitalizace zákazníka nebo člena jeho rodiny, vážné onemocnění, povolávací rozkaz, živelná pohroma. Výše uvedené skutečnosti je zákazník povinen doložit písemným dokladem ubytovateli nejpozději do 3 dnů od jejich vzniku. 3. Platnost Tyto obchodní a storno podmínky jsou nedílnou součástí objednávky ubytování a ubytovacího poukazu (voucheru).