×

Camping v Ráji - Palda Rovensko pod Troskami

 • Pro zobrazení přesné ceny zadejte termín Vašeho příjezdu a odjezdu!
 • Bez stravy
Je to nejlepší cena z cen na následujících 90 dnů.

Nejvýhodnější nabídka

 • 1 x Pokoj pro 4 os.
Nejlepší směrodatná cena během následujících 90 dní: 250  / os. / noc, bez stravy, 3. - 4. kvě

Popis ubytovacího zařízení

Ideální i pro rodiny s dětmi

Pokoje, služby Camping v Ráji - Palda Rovensko pod Troskami je ideálním místem pro hosty, kteří hledají ubytování ve vkusně zařízených pokojích ve městě Rovensko pod Troskami. Camping v Ráji - Palda Rovensko pod Troskami Vám umožňuje za poplatek pobyt s domácím mazlíčkem. Hostům je k dispozici restaurace přímo v objektu. U objektu je k dispozici pro ubytované hosty parkoviště za poplatek. Více informací o poskytování služeb (včetně služeb za příplatek) a o vybavení jednotlivých pokojů v Camping v Ráji - Palda Rovensko pod Troskami najdete v podrobnostech zvoleného pokoje níže ve formuláři.

Umístění a okolí Zábavní areál Šťastná země 4.9 km , Zřícenina Hradu Kozlov 4.7 km, Zřícenina Hradu Kozlov 4.7 kmBorecké skály 2.5 km, Zřícenina Hradu Kozlov 4.7 kmBorecké skály 2.5 kmTachovský vodopád 4.4 km, Zřícenina Hradu Kozlov 4.7 kmBorecké skály 2.5 kmTachovský vodopád 4.4 kmHrad Trosky 3.7 km, Zřícenina Hradu Kozlov 4.7 kmBorecké skály 2.5 kmTachovský vodopád 4.4 kmHrad Trosky 3.7 kmzebravaclavi 1.5 km, Zřícenina Hradu Kozlov 4.7 kmBorecké skály 2.5 kmTachovský vodopád 4.4 kmHrad Trosky 3.7 kmzebravaclavi 1.5 kmZvonice Rovensko pod Troskami 2 km, Zřícenina Hradu Kozlov 4.7 kmBorecké skály 2.5 kmTachovský vodopád 4.4 kmHrad Trosky 3.7 kmzebravaclavi 1.5 kmZvonice Rovensko pod Troskami 2 kmRekreační středisko Březka 3.4 km, Zřícenina Hradu Kozlov 4.7 kmBorecké skály 2.5 kmTachovský vodopád 4.4 kmHrad Trosky 3.7 kmzebravaclavi 1.5 kmZvonice Rovensko pod Troskami 2 kmRekreační středisko Březka 3.4 kmChrám sv. Václava a zvonice v Rovensku 2 km, Zřícenina Hradu Kozlov 4.7 kmBorecké skály 2.5 kmTachovský vodopád 4.4 kmHrad Trosky 3.7 kmzebravaclavi 1.5 kmZvonice Rovensko pod Troskami 2 kmRekreační středisko Březka 3.4 kmChrám sv. Václava a zvonice v Rovensku 2 kmMuzeum panenek a medvídků 4.7 km, Zřícenina Hradu Kozlov 4.7 kmBorecké skály 2.5 kmTachovský vodopád 4.4 kmHrad Trosky 3.7 kmzebravaclavi 1.5 kmZvonice Rovensko pod Troskami 2 kmRekreační středisko Březka 3.4 kmChrám sv. Václava a zvonice v Rovensku 2 kmMuzeum panenek a medvídků 4.7 kmSki areál V Popelkách 4.9 km od ubytovacího zařízení.

Stravování V ceně pobytu není zahrnuta strava. Můžete si vybrat snídani jako požadovaný typ stravování v rezervačním formuláři.

Platba Platba za pobyt se provádí následujícími způsoby: hotovost, bankovní převod. Na potvrzení závazné rezervace Camping v Ráji - Palda Rovensko pod Troskami požaduje zaplacení zálohy ve výši 100.

Příjezd, otevírací doba Nejdřívější možný příjezd je 14:00, nejpozdější odjezd je o 10:00. Jazyk který ovládá personál: Česky.

Liščí Kotce 10, 51263, Rovensko pod Troskami (Česko)

Mé jméno je Jitka. Děkujeme, že jste si k vyhledávání ubytování vybrali naši webovou stránku Hotely.cz! Vyberte datum cestování, pak klikněte na "Rezervovat". Rezervaci zvládnete za 2 minuty.

Pokud potřebujete s rezervací pomoci, kontaktujte nás prosím na e-mailu: info@hotely.cz

- přehled pokojů

Apartman se sprchou s vlastní kuchyňkou pro 4 os. (s možností přistýlky) Apartman se sprchou s vlastní kuchyňkou pro 4 os. (s možností přistýlky)
může se zde ubytovat maximálně 6 osob
 • WIFI
 • Balkón/terasa
podrobnosti

Kapacita pokoje je určena maximálně pro 6 osob.

 • 2 ks Ložnice
 • 1 ks Koupelna
 • 1 ks WC
 • 1 ks Terasa
Zobrazit volné termíny a ceny
Pokoj se sprchou s vlastní kuchyňkou pro 4 os. (s možností přistýlky) Pokoj se sprchou s vlastní kuchyňkou pro 4 os. (s možností přistýlky)
může se zde ubytovat maximálně 6 osob
 • WIFI
 • Balkón/terasa
podrobnosti

Kapacita pokoje je určena maximálně pro 6 osob.

 • 1 ks Koupelna
 • 1 ks WC
 • 1 ks Terasa
Zobrazit volné termíny a ceny
Pokoj pro 4 os. (s možností přistýlky) Pokoj pro 4 os. (s možností přistýlky)
může se zde ubytovat maximálně 6 osob
Zobrazit volné termíny a ceny
Pokoj pro 4 os. Pokoj pro 4 os.
může se zde ubytovat maximálně 4 osoby
Zobrazit volné termíny a ceny
Pokoj pro 3 os. Pokoj pro 3 os.
může se zde ubytovat maximálně 3 osoby
Zobrazit volné termíny a ceny
Pokoj pro 6 os. Pokoj pro 6 os.
může se zde ubytovat maximálně 6 osob
Zobrazit volné termíny a ceny
Pokoj pro 1 os. Pokoj pro 1 os.
může se zde ubytovat maximálně 1 osoba
Zobrazit volné termíny a ceny
Pokoj pro 5 os. Pokoj pro 5 os.
může se zde ubytovat maximálně 5 osob
Zobrazit volné termíny a ceny
Pokoj pro 4 os. Pokoj pro 4 os.
může se zde ubytovat maximálně 4 osoby
Zobrazit volné termíny a ceny
Pokoj pro 6 os. Pokoj pro 6 os.
může se zde ubytovat maximálně 6 osob

Kapacita pokoje je určena maximálně pro 6 osob.

 • 1 ks Ložnice
Zobrazit volné termíny a ceny
Parkování, doprava
 • Vlastní parkoviště

Volný čas
 • Odpočinek: Turistické možnosti (na blízku), Stolní tenis (na blízku), Minigolf (na blízku), Biliárd (na blízku)

  Cyklotrasy v okolí, Stolní hry, Půjčovna sportovního vybavení, Zajištění kulturních a sportovních akcí

Další informace a okolí
 • Konferenční místnost, Domácí mazlíčci vítáni, Zahrada, Vlastní úschovna kol, Bar

  Houbaření, Přednáškový sál, Terasa, Vícejazyčný personál, Autobusová zastávka na blízku, Vlaková zastávka na blízku

Stravování
 • Stravovací možnosti: Vlastní restaurace

  Kuchyně

  Možnost vaření venku: Možnost grilování

Služby pro děti
 • Dětská herna, Dětské hřiště

  Ubytování pro dítě do 3 let zdarma!

Čas příjezdu
od 14:00 hod.
Čas odjezdu
do 10:00 hod.
Užívané jazyky
Česky
Akceptované měny
CZK (Kč) , EUR (€)
Rezervační podmínky ubytování
PLATEBNÍ A STORNO PODMÍNKY• Rezervace ubytování je podmíněna zaplacením zálohy ve výši 50% z celkové cenyobjednaných služeb (složenkou, převodem na bankovní účet nebo platební bránou). Vpřípadě nezaplacení zálohy do stanoveného data je rezervace automaticky zrušena.Provozovatel kempu je oprávněn nabídnout pobyt dalšímu zájemci.• Při rezervaci v době kratší než 6 týdnů od data ubytování, jsou pobyty splatnéjednorázově.• V případě, že se nebudete moci z jakéhokoliv důvodu pobytu zúčastnit, můžete vášubytovací poukaz převést na jinou osobu. Informujte nás však o tom s předstihem,jinak nebude změna akceptována a váš ubytovací poukaz se bude řídit stornopodmínkami.• Při opoždění platby si vyhrazujeme právo na zrušení rezervace pobytu.• Lze se u nás ubytovat i bez rezervace, nejsme však schopni garantovat volné kapacityubytování.ZálohaPro rezervaci ubytování je nutno zaplatit zálohu předem. Výši a splatnost Vám sdělíme při vašírezervaci. V případě neuskutečněného pobytu je tato záloha nevratná. Kryjeme tak případnéztráty způsobené odřeknutím míst rezervovaných některými nezodpovědnými hosty.Storno podmínky• Při zrušení méně než 30 dní před nástupem 10% z ceny ubytování.• Při zrušení méně než 21 dní před nástupem 20% z ceny ubytování.• Při zrušení méně než 14 dní před nástupem 40% z ceny ubytování.• Při zrušení méně než 7 dní před nástupem 50% z ceny ubytování• Při dřívějším odjezdu nebo pozdějším příjezdu, než bylo zarezervováno, nevznikánárok na vrácení zaplacených peněz.• Zrušení rezervace musí být provedeno písemně (emailem, poštou).• Ubytovatel nebude účtovat žádné storno poplatky při zrušení objednávky pobytuči nenastoupení pobytu jen v případě zvlášť závažných důvodů (úmrtí, vážnéonemocnění ) objednavatele (nutno doložit).Storno podmínky Covid-19Storno poplatek nebude účtován, pokud před nástupem objednavatel doloží potvrzení onákaze (vydává odběrové místo, kde byl test proveden), nebo potvrzení o nařízené karanténě(vydává KHS).Nástupní podmínkyPobyt začíná nástupem mezi 14 a 18 hodinou. Hosté se nahlásí na recepci. Zde vyplnípřihlašovací formulář (údaje o všech osobách, prosíme o OP nebo jiný cestovní doklad)a uhradí doplatek za pobyt. Vyplňuje pouze pokud již nevyplnil v rezervaci.Ukončení pobytuProsíme hosty o uvolnění pokoje v den odjezdu nejpozději do 10.00 hod. Pokud nenínásledně pokoj obsazen dalšími hosty, je možné po dohodě s personálem kempu dohodnoutodjezd v pozdějších hodinách. Další možností je uložení zavazadel do odpoledních hodinPALDA rekreační středisko, s.r.o.Liščí Kotce 1051263 Rovensko pod TroskamiIČ:06979424DIČ: CZ06979424