Největší výběr ubytování v ČR a na Slovensku Doporučujeme 222 500 555 v pracovních dnech od 8 do 22 hodin
v sobotu a v neděli od 9 do 22 hodin

Pivnička pod Čachtickým hradom

* * *
Podzámska 281, Čachtice
Zobrazit na mapě
-%

Pivnička pod Čachtickým hradom nabízí krásné moderní pokoje všem svým návštěvníkům. Každý pokoj má vlastní koupelnu, televizi a připojení k internetu. Na výběr je oranžový, bílý, zelený nebo fialový pokoj. K dispozici je prostor pro parkování, které je pro ubytované hosty zdarma. Pivnička pod Čachtickým hradom zve všechny své hosty do útulné restaurace, kde vám nabídnou skvělé slovenské speciality a dobré víno.

Upravte délku pobytu, případně si vyberte z nejbližších hotelů v okolí.
Termín příjezdu
Termín odjezdu
Telefonická rezervace do hotelu: 222 500 555
Nestačí vám pokoje? Zadejte si skupinovou rezervaci.
Bohužel, ve zvoleném termínu je tento hotel plně obsazen Zkuste jiný termín, nebo si vyberte z volných hotelů v nejbližším okolí
Bohužel, do vybraného ubytovacího zařízení nelze na Hotely.cz provést rezervaci Vyberte si z volných ubytovacích zařízení v nejbližším okolí
Typ pokoje Doplňující informace Počet osob na pokoji Cena Počet pokojů
Dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky
Dvoulůžkový pokoj s balkonem
1 006 Kč
+
1 383 Kč
1 006 Kč
Dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky
Dvoulůžkový pokoj s lednicí
1 006 Kč
+
1 383 Kč
1 006 Kč
Dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky
Dvoulůžkový pokoj
1 006 Kč
+
1 383 Kč
1 006 Kč
Celková cena
0 Kč

(Včetně rekreačního a pobytového poplatku)
Telefonická rezervace do hotelu: 222 500 555
Bohužel, v daném termínu je tento hotel plně obsazen. Hledáme pro vás jinou variantu .. ... Bohužel, v daném termínu je tento hotel plně obsazen. Hledáme pro vás jinou variantu ..

Popis pokojů

Zelení izba: Izbička je ladená do zelenej farby, aby ste sa v nej cítili príjemne a vedeli ste na chvíľku vypnúť. Zelená je farbou prírody, pozitivizmu a optimizmu. Keď sa pôjdete nadýchať čerstvého vzduchu na balkón (čerstvého vzduchu tu máme na rozdávanie), tak sa vám naskytne výhľad do záhradky na jazierko a možno budete mať šťastie a uvidíte aj nášho Frenkyho (bieleho veľkého psa, ktorý nás stáži a bude aj vás) v pozadí sa vynímajú kopčeky a krásna príroda.

Oranžová izba: Izba je veľmi podobná zelenej, sú to vlastne také dvojičky ☺. Myslíme si, že farby nás vedia veľmi ovplyvniť, preto sme túto izbu ladili do oranžova. Je to farba optimizmu, pozitívnej energie, povzbudenia, vyvoláva pocit šťastia a radosti. Izba sa nachádza na južnej strane, takže vám tu už od rána bude príjemne svietiť slniečko. Môžete si vychutnať aj východ slnka.

Biela izba: Túto izbu voláme medzi nami ako izbu zaľúbených. Biela na znak čistoty a červená ako symbol lásky. Izba je veľmi elegantná s veľkým balkónom. V noci si môžete vychutnávať hviezdnu oblohu. A my v Čachticiach teda máme krásnu hviezdu oblohu. Takú v mestách veruže neuvidíte.  

Fialová izba: Túto izbu naši hostia hodnotia ako mimoriadne útulná, možno je to aj tým, že je ladená do fialova, ktorá harmonizuje, dodáva kreativitu a predstavivosť. Izbička síce nemá balkón, ale má okno, z ktorého môžete tiež vykúkať a kochať sa okolím.

Izba č. 5: Izbička je trochu menšia, ale za to má strešné okno a trochu zrezaný strop. Neviem ako vy, ale my sme ako deti chceli mať presne takú izbu, kde môžeme ležať v posteli a nad hlavou sa nám bude odohrávať hviezdne divadlo. Mesiačik vám bude príjemne osvetľovať izbu, ak ho necháte a nezatiahnete si roletu. Budete doslova ležať po miliónmi hviezd.

Platební karty

 • v tomto hotelu nelze platit platební kartou

Služby hotelu

 • nekuřácký hotel

Gastronomické služby

Pivnička ponúka reštauráciu so skvelou kuchyňou, letnú terasu s možnosťou grilovania a vinnou pivnici.

 • snack bar 550 m
 • pizzerie 450 m
 • pivnice 530 m
 • kavárna 490 m
 • restaurace

Sportovní možnosti

 • hřiště pro děti 580 m

Služby pro motoristy

 • parkoviště

Kongresové a školící služby

 • konferenční a společenská místnost

Popis okolí

V okolí ubytovania môžete navštíviť Čachtický hrad, renesančný kostol, kde sa nachádza múzeum, Čachtickej podzemí, Rímskokatolícky kostol a hŕbu cyklistických a turistických trás. Pri výstupe na Čachtický hrad, spoznáte krásy prírody a chránenú oblasť Malých Karpát. Výhľad z Čachtického hradu vás očarí v každom ročnom období.

Jak se k nám dostanete?

Autobusová zastávka sa nachádza 640 m od penziónu, vlaková stanica potom 1800 m.

Vyberte požadovaný pokoj:
obsazeno volné pokoje

Penzion je umístěn přímo pod známým Čachtickým hradem v Čachticích.

Nadmořská výška ubytování: 210 m n.m.

Možnosti:

 • houbaření

Souřadnice ubytování pro navigaci:


Fotografie turistických oblastí od klientů

Bílé Karpaty: Velká Javořina

typ

Michaela T.

20.2.2018

Úžasný výšlap a úžasný zážitek. Krásné zasněžené okolí bude úžasnou vzpomínkou. Terén byl díky množství sněhu sice horší ale to nás neodradilo, ba naopak.

typ

Martina F.

29.11.2016

Žial na turistiku nebol cas ale nadherne a vhodne okolie na tieto aktivity

typ

Martina F.

29.11.2016

Žial na turistiku nebol cas ale nadherne a vhodne okolie na tieto aktivity

typ

Ladislava Š.

29.8.2016

Krásný výlet (pěší nebo na kole) na Velkou Javořinu s posezením v Holubyho chatě na Slovensku. Skanzen Modrá..další zajímavý výletní cíl. Dále krásný zamek Buchlovice a hrad Buchlov nedaleko.

Obchodní podmínky Hotely.cz

1. Pojmy

1.1 Provozovatelem portálu HOTELY.cz je společnost HOTEL.CZ a.s. se sídlem Kolbenova 882/5A, 190 00, Praha 9. Korespondenční adresa: Řeznická 7, 460 01 Liberec, telefon 222 500 555, email: rezervace@hotely.cz.

1.2 Zákazník – osoba (fyzická nebo právnická) objednávající si služby nabízené v Ubytovacích zařízeních.

1.3. Ubytovací zařízení – vlastník/nájemce ubytovacích prostor, poskytující Zákazníkovi služby podle objednávky zprostředkované Provozovatelem.

2. Úvodní ustanovení

2.1. Tyto Všeobecné obchodní podmínky (dále jen „VOP“) upravují smluvní vztahy mezi Portálem Hotely.cz, Zákazníkem a Ubytovacím zařízením při realizaci zprostředkování rezervace ubytování, nabízeném Ubytovacím zařízením na internetových stránkách Portálu Hotely.cz.

2.2. Smluvní vztah mezi Portálem Hotely.cz a Zákazníkem se vedle těchto VOP řídí Obchodními podmínkami každého jednotlivého Ubytovacího zařízení (dále jen "OP"), jenž jsou uvedeny v patičce rezervačního formuláře každého konkrétního Ubytovacího zařízení. Tyto VOP se použijí vždy, pokud OP neobsahují úpravu jinou.

3. Rozhodné právo a právní režim

3.1. Smluvní vztahy mezi Smluvními stranami se řídí právním řádem České republiky.

4.Proces objednání služeb a jejich úhrady

4.1. Objednání

Zákazník vyjadřuje svůj zájem o službu odesláním formuláře. Portál Hotely.cz ověří u Ubytovacího zařízení volnou kapacitu v termínu, který Zákazník požaduje a sdělí Zákazníkovi informace o dostupnosti a konkrétní ceně ubytování pro vybraný termín. Závazné objednání služby nastává v okamžiku telefonického nebo písemného potvrzení objednávky Zákazníkem a Portálem Hotely.cz (zaslání Ubytovacího poukazu Zákazníkovi).

4.2. Cena služby

Cena služby je určována Ubytovacím zařízením. Portál Hotely.cz cenu služby nenavyšuje. Cena je závislá na vybraném termínu, počtu osob a dalších parametrech, které zadává Zákazník v objednávce. Portál Hotely.cz před závazným potvrzením informuje Zákazníka o konečné ceně, po jejím schválení Zákazníkem dojde k závazné objednávce služeb. Ceny zobrazené u jednotlivých Ubytovacích zařízení jsou orientační a nejsou závazné do doby závazného potvrzení rezervace Portálem Hotely.cz (zaslání Ubytovacího poukazu).

4.3. Platební podmínky

Platba se provádí v Ubytovacím zařízení. U některých rezervací a to zejména u skupinových rezervací nebo pobytových balíčků je Ubytovacím zařízením nebo Portálem Hotely.cz požadována garance kreditní kartou nebo platba zálohy až do výše 100% ceny pobytu. O garanci kreditní kartou nebo platbou dopředu je Zákazník informován v průběhu procesu potvrzení rezervace.

4.4. Zprostředkování komunikace

Ubytovací zařízení tímto souhlasí se zprostředkováním komunikace Portálem Hotely.cz (včetně jakéhokoli zpracování, ukládání, příjmu, přístupu k, nahlížení do a monitoringu komunikace Portálem Hotely.cz) a prohlašuje, že důkladně informuje své zaměstnance, zástupce a dalších osoby (a v souladu s platnými zákony od nich k tomu má souhlas) o využívání služby Zprostředkování komunikace, která je mu poskytována nebo je poskytována jeho jménem. Ubytovací zařízení souhlasí s tím, že nebude používat službu zprostředkování komunikace k odeslání nevyžádaných obchodních sdělení. Ubytovací zařízení plně odškodní Portál Hotely.cz za jakékoli nároky třetích stran nebo pokuty, vyplývající z nezákonného nebo neoprávněného používání služby zprostředkování komunikace pro vlastní účely Ubytovacího zařízení.

5. Storno podmínky a reklamace

5.1 Storno podmínky určuje Ubytovací zařízení v OP. V případě, že Ubytovací zařízení nemá definované vlastní storno podmínky, je u garance platební kartou při nedojezdu účtována první noc. Pokud je rezervace zrušena (za zrušení rezervace se považuje písemné potvrzení Portálu Hotel.cz o zrušení rezervace) 24 a více hodin před původně plánovaným příjezdem hosta, není u garance platební kartou uplatněn žádný storno poplatek.

Zákazník je povinen informovat Portál Hotely.cz o všech změnách v rezervaci nebo jejím zrušení písemně.

Reklamace kvality ubytování a služeb poskytnutých Ubytovacím zařízením se provádí přímo v Ubytovacím zařízení.

Reklamace služeb Portálu Hotely.cz je možná písemně elektronicky na emailové adrese info@hotely.cz nebo korespondenčně na adrese HOTEL.CZ a.s., Řeznická 7, 460 01 Liberec.

6. Osobní údaje

6.1. Zpracování osobních údajů

Zákazník výslovně souhlasí s tím, že Portál Hotely.cz je oprávněn v souladu s příslušnými obecně platnými právními předpisy, zejména v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (dále jen „GDPR“) zpracovat a uchovat veškeré informace a údaje, které mu pro účely zprostředkování objednávky poskytl (dále jen "Osobní údaje"). Portál Hotely.cz je správcem všech Osobních údaj, které zpracovává. Osobní údaje nebudou postoupeny žádné třetí straně kromě Ubytovacího zařízení a společností majetkově spjatých s Portálem Hotely.cz. Ubytovací zařízení se stává správcem osobních údajů poté, co je přímo nebo nepřímo obdrží prostřednictvím technického zpracovatele. Zpracování Osobních údajů pro Portál Hotely.cz provádí zpracovatelé, kteří jsou vázáni zpracovatelskou smlouvou. Každá ze stran je povinna poskytnout odpovídající ochranu Osobních údajů, aby bylo zabráněno jejich ztrátě, neoprávněnému přístupu, použití, vymazání a zveřejnění, a podle platných zákonů zpracovávat Osobní údaje způsobem, který zajišťuje odpovídající zachování důvěrnosti a bezpečnost Osobních údajů. Údaje získávané dle zákona budou zpracovávány po dobu uloženou zákonem, ostatní údaje maximálně po dobu 5 let od poslední objednávky Zákazníka. Osobní údaje jsou zpracovávány za účelem správného poskytnutí objednané služby a za účelem přesnějšího nabízení vhodných doplňujících služeb. Nesouhlas se zpracováním Osobních údajů může Zákazník vyjádřit na emailové adrese info@hotely.cz.

6.2. Prohlášení o souborech cookie

Portál Hotely.cz používá soubory cookie, které jsou popsány v samostatném dokumentu Zásady používání souboru cookie https://www.hotely.cz/page/view/cookie/.

6.3. Zasílání obchodních sdělení

Zákazník vyslovuje souhlas se zasíláním obchodních sdělení na svou emailovou adresu samotným odesláním objednávkového formuláře na stránkách Portálu Hotely.cz. Tento souhlas má Zákazník možnost kdykoliv zrušit na stránce https://www.hotely.cz/mailq/logout/"email Zákazníka" a v každém jednotlivém obchodním sdělení.

6.4. Nahrávání telefonických hovorů

Zákazník souhlasí s tím, že všechny telefonní hovory jsou nahrávány z důvodu zkvalitňování služeb a pro zaznamenání souhlasu Zákazníka s VOP, OP a potvrzením objednávky. Svůj souhlas výslovně či konkludentně vyjádří Zákazník tím, že pokračuje v telefonickém rozhovoru s pracovníkem Portálu Hotely.cz.

7.Platnost a účinnost

7.1. Tyto VOP nabývají platnosti a účinnosti dnem 25.5. 2018.

Platné znění těchto VOP je k dispozici v sídle provozovatele i majitele Portálu Hotely.cz a je zveřejněno na webových stránkách www.hotely.cz.

Pivnička pod Čachtickým hradom 0 Pivnička pod Čachtickým hradom 1 Pivnička pod Čachtickým hradom 2 Pivnička pod Čachtickým hradom 3 Pivnička pod Čachtickým hradom 4 Pivnička pod Čachtickým hradom 5 Pivnička pod Čachtickým hradom 6 Pivnička pod Čachtickým hradom 7 Pivnička pod Čachtickým hradom 8 Pivnička pod Čachtickým hradom 9 Pivnička pod Čachtickým hradom 10 Pivnička pod Čachtickým hradom 11 Pivnička pod Čachtickým hradom 12 Pivnička pod Čachtickým hradom 13 Pivnička pod Čachtickým hradom 14
TOPlist