Největší výběr ubytování v ČR a na Slovensku Doporučujeme

Apartmány U Turka

* * *
Bukovec 282, Bukovec
Zobrazit na mapě
-%

Apartmány U Turka svým hostům poskytnou pohodlí při jejich dovolené v Beskydech. Apartmány U Turka jsou standartně zařízené a mají vlastní koupelnu i kuchyňku, a tak si tu můžete i vařit. V nabídce jsou i dvoulůžkové pokoje bez kuchyňky. V celém objektu je bezplatně dostupné připojení k internetu. Výborné je, že sebou můžete zdarma vzít i vašeho domácího mazlíčka. U domu je pěkná zahrada, kde lze jen tak odpočívat, nebo i grilovat.

Upravte délku pobytu, případně si vyberte z nejbližších hotelů v okolí.
Termín příjezdu
Termín odjezdu
Bohužel, ve zvoleném termínu je tento hotel plně obsazen Zkuste jiný termín, nebo si vyberte z volných hotelů v nejbližším okolí
Bohužel, do vybraného ubytovacího zařízení nelze na Hotely.cz provést rezervaci Vyberte si z volných ubytovacích zařízení v nejbližším okolí
Typ pokoje Doplňující informace Počet osob na pokoji Cena Počet pokojů
Dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky
Dvoulůžkový pokoj s přistýlkou
Možnosti zrušení rezervace
Storno poplatky při zrušení pobytu:
 • ZDARMA při zrušení pobytu více než 1 den před příjezdem
 • 100% z ceny rezervace v případě nedojezdu (nenastoupení na pobyt)
 • cena za 1 noc při zrušení pobytu méně než 1 den před příjezdem
500 Kč
+
750 Kč
250 Kč
Apartmán
Čtyřlůžkový Apartmán
Možnosti zrušení rezervace
Storno poplatky při zrušení pobytu:
 • ZDARMA při zrušení pobytu více než 1 den před příjezdem
 • 100% z ceny rezervace v případě nedojezdu (nenastoupení na pobyt)
 • cena za 1 noc při zrušení pobytu méně než 1 den před příjezdem
1 000 Kč
+
1 250 Kč
+
1 500 Kč
750 Kč
500 Kč
250 Kč
Celková cena
0 Kč

(Včetně rekreačního a pobytového poplatku)
Bohužel, v daném termínu je tento hotel plně obsazen. Hledáme pro vás jinou variantu .. ... Bohužel, v daném termínu je tento hotel plně obsazen. Hledáme pro vás jinou variantu ..

Popis pokojů

Apartmán má vlastní sociální zařízení, obývací pokoj a kuchyňku. Všechny pokoje jsou vybaveny televizí a wi-fi.

Platební karty

 • v tomto hotelu nelze platit platební kartou

Služby hotelu

 • nekuřácký hotel
 • tv
 • nastěhovaní na pokoj od : 14:00
 • uvolnění pokoje do : 10:00
 • zahrada

Gastronomické služby

Nabízíme Vám příjemné posezení v místnosti s krbem a barem. V restauraci naleznete také velkoplošnou televizi ideální ke sledování důležitých sportovních událostí. 

Přijďte si k nám užít a oslavit Vaše jubilea a významné životní události. Jsme připraveni splnit Vám jakékoliv přání. Nabízíme pestrou škálu jídel, rautů a slavnostních tabulí, případně zajistíme hudbu a doprovodný program na danou akci. Můžete zde pořádat také firemní akce jakéhokoliv významu.

K dispozici je sál s vlastním barem a balkónem. Můžete využít soukromou letní terasu určenou pouze pro účastníky Vaší události. Zábavu si můžete zpříjemnit hrou stolního fotbálku nebo šachů na velkém šachovém stole. Kapacita sálu je 100 osob.

V hostinci „U Turka“ lze pořádat také venkovní akce a to ve stylovém altánu. Zde je pro Vás připraven velký venkovní krb. Příprava různých delikates jako rožněné selátko, vepřová kýta nebo různé druhy grilovaného masa, nejsou překážkou. Využít rovněž můžete fotbalové hřiště nebo kuželkovou dráhu.

 • cukrárna
 • bar
 • restaurace

Doplňkové služby

 • cateringové služby
 • domácí mazlíčci

Sportovní možnosti

 • možnost rybolovu

Služby pro motoristy

 • parkoviště

Popis okolí

K příjemnému posezení s přáteli a rodinou můžete využít náš velký venkovní altán s krbem. Nabízíme možnost grilovaní a díky velikosti krbu si zde není problém připravit delikatesy jakékoliv velikosti dle Vašeho výběru. Můžete zde tedy grilovat celé sele, vepřovou kýtu, jehně apod.

Zpříjemnit chvíle v Beskydech si můžete i na našem fotbalovém hřišti. K dispozici jsou fotbalové branky. Možnosti našeho hřiště, ale zdaleka nekončí fotbalem. Pokud budete mít zájem je připravena síť a hrát můžete nohejbal, volejbal a jiné míčové sporty.

V areálu hostince jsou i velké venkovní kuželky pro méně nenáročné sportovní vyžití.

V restauraci Vám také rádi půjčíme vzduchovku a terče určené střelcům jakéhokoliv úrovně.

Vyberte požadovaný pokoj:
obsazeno volné pokoje

Apartmány se nachází v obci Bukovec.

Nadmořská výška ubytování: 426 m n.m.

Možnosti:

 • informační služba: 1.0 km

Lyžarské vleky:

 • Bukovec - Kempaland: 1.3 km
 • Písek u Jablunkova - Polanka: 3.0 km
 • Mosty u Jablunkova: 5.5 km

Souřadnice ubytování pro navigaci:


Turistické cíle:

 • Nejstarší a největší jilm České republiky Tento památný strom má ještě jedno nej: Nachází se v nejvýchodnější obci České republiky – v Bukovci. Odhad stáří z roku 2003 hovořil o 280 letech, ale později odborníci došli k odhadu 360 let. Strom…
 • Bukovec Obec najdeme v malebném horském údolí, jihovýchodně od města Jablunkova. Bukovec je druhá nejvýchodnější obec České republiky. O svoje prvenství v poloze soupeří s obcí Hrčavou. Obklopují ji dvě…
 • Pohádkový parčík „Cestujeme po Evropě“ Tato atrakce se nachází v Bukovci v Moravskoslezském kraji a má dětem i dospělým formou stezky a dřevěných soch přiblížit původ několika evropských pohádek. „Cestujeme po Evropě“ aneb „Za devatero…
 • Bystrý
 • Bukovec - škola Bukovec - škola je rozcestí a orientační místo na červené turistické značce. Nachází se u školy u jihovýchodního okraje obce Bukovec. Nedaleko tohoto rozcestí je v obci Regionální muzeum. Jižním…

Fotografie turistických oblastí od klientů

Bukovec

typ

Jarmila Z.

10.6.2018

Nejvýchodnější obec ČR, pěkně udržovaná, byli jsme mile překvapeni. Našim cílem byl také nejvýchodnější bod republiky vzdálený asi 2,5km od hotelu. Též pěkné místo.

Storno poplatky při zrušení pobytu

Doplňující obchodní podmínky

1. Ceny a služby

Orientační ceny ubytování a případných dalších služeb jsou uvedeny v prezentačních materiálech ubytovatele (internetové stránky, prospekty, apod.).Pro zákazníka je však závazná ta cena, která je uvedena v ubytovacím poukazu (dále jen voucher).Pro rozsah smluvně sjednaných služeb a cen je závazný jejich rozpis ve voucheru. Ubytovatel je oprávněn v případech, které nemůže ovlivnit (např. zásah vyšší moci), změnit dohodnuté podmínky pobytu.

2. Zrušení pobytu zákazníkem

Zákazník je oprávněn zrušit objednávku kdykoliv před příjezdem. Zrušení pobytu vyžaduje písemnou elektronickou podobu (email s doručenkou) na adresu mrveckovam@seznam.cz. Rozhodující pro určení doby zrušení pobytu je datum a čas odeslání emailu.

U větších skupin mohou být sjednány individuální storno poplatky.

Ubytovatel nebude účtovat zákazníkovi výše uvedené storno poplatky, pokud nemohl čerpat sjednané služby z těchto důvodů: úmrtí v rodině, hospitalizace zákazníka nebo člena jeho rodiny, vážné onemocnění, povolávací rozkaz, živelná pohroma. Výše uvedené skutečnosti je zákazník povinen doložit písemným dokladem ubytovateli nejpozději do 3 dnů od jejich vzniku.

3. Platnost

Tyto obchodní a storno podmínky jsou nedílnou součástí objednávky ubytování a ubytovacího poukazu (voucheru).

Apartmány U Turka 0 Apartmány U Turka 1 Apartmány U Turka 2 Apartmány U Turka 3 Apartmány U Turka 4 Apartmány U Turka 5 Apartmány U Turka 6 Apartmány U Turka 7 Apartmány U Turka 8 Apartmány U Turka 9 Apartmány U Turka 10 Apartmány U Turka 11
TOPlist