Největší výběr ubytování v ČR a na Slovensku Doporučujeme 222 500 555 v pracovních dnech od 8 do 22 hodin
v sobotu a v neděli od 9 do 22 hodin

Chata Neratov

* * *
Bartošovice v Orlických horách - Neratov 82, Bartošovice v Orlických horách
Zobrazit na mapě
88%
super ubytování Všechna hodnocení 1red background circle

Chata Neratov v Orlických horách poskytuje rodinné ubytování v Orlických horách, v klidné lokalitě v obci Neratov. Chata je situována v údolí obepnutém Anenským vrchem a Divokou Orlicí a disponuje vybavenými pokoji s vlastním sociálním zázemím. Svůj volný čas během ubytování v Chatě Neratov můžete strávit u ohniště, v bazénu, herně nebo společenské místnosti.

Upravte délku pobytu, případně si vyberte z nejbližších hotelů v okolí.
Termín příjezdu
Termín odjezdu
Telefonická rezervace do hotelu: 222 500 555
Nestačí vám pokoje? Zadejte si skupinovou rezervaci.
Bohužel, ve zvoleném termínu je tento hotel plně obsazen Zkuste jiný termín, nebo si vyberte z volných hotelů v nejbližším okolí
Bohužel, do vybraného ubytovacího zařízení nelze na Hotely.cz provést rezervaci Vyberte si z volných ubytovacích zařízení v nejbližším okolí
Typ pokoje Doplňující informace Počet osob na pokoji Cena Počet pokojů
Dvoulůžkový pokoj
Dvoulůžkový s přistýlkou
540 Kč
+
740 Kč
+
940 Kč
370 Kč
Dvoulůžkový pokoj
Dvoulůžkový s přistýlkou bezbariérový
540 Kč
+
740 Kč
+
880 Kč
370 Kč
Třílůžkový pokoj
Poutní dům třílůžkový
810 Kč
540 Kč
370 Kč
Čtyřlůžkový pokoj
Čtyřlůžkový
1 080 Kč
810 Kč
540 Kč
370 Kč
Čtyřlůžkový pokoj
Poutní dům čtyřlůžkový
1 080 Kč
810 Kč
540 Kč
370 Kč
Čtyřlůžkový pokoj
Čtyřlůžkový s přistýlkou
1 080 Kč
+
1 280 Kč
+
1 480 Kč
810 Kč
540 Kč
370 Kč
Pětilůžkový pokoj
Poutní dům pětilůžkový
1 280 Kč
1 080 Kč
810 Kč
540 Kč
370 Kč
Celková cena
0 Kč

(Včetně rekreačního a pobytového poplatku)
Telefonická rezervace do hotelu: 222 500 555
Bohužel, v daném termínu je tento hotel plně obsazen. Hledáme pro vás jinou variantu .. ... Bohužel, v daném termínu je tento hotel plně obsazen. Hledáme pro vás jinou variantu ..

Popis pokojů

Na chatě je 11 pokojů. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu s umyvadlem, WC a sprchou. Jsou vybaveny novým nábytkem s dostatkem úložných prostor. Ze všech pokojů je možné připojit se zdarma přes Wi-fi na internet. Velikost pokojů: 2x 2lůžkový pokoj s přistýlkou pro 2 osoby, 1x 3lůžkový bezbariérový pokoj, 4x 4lůžkový pokoj,1x 3lůžkový pokoj s přistýlkou pro 4 osoby, 3x 4lůžkový pokoj s přistýlkou pro 2 osoby. K vybavení chaty patří společenská místnost, 2 kuchyně, herna se stolním tenisem a posilovacími stroji, herna pro nejmenší děti a lyžárna. Přímo u chaty je možné využít oplocené hřiště na míčové hry, ohniště, gril a v létě bazén. V zimě je v provozu lyžařský vlek před chatou. Ve společenské místnosti je k dispozici TV, SAT, DVD a dataprojektor s ozvučením. Hosté mají možnost individuálního vaření nebo mohou využít služeb naší jídelny, která se nachází v sousední budově. V celém objektu platí zákaz kouření. Psi povolujeme pouze výjimečně po předchozí domluvě.

Platební karty

 • v tomto hotelu nelze platit platební kartou

Služby hotelu

K vybavení chaty patří společenská místnost. Ve společenské místnosti je k dispozici TV, SAT, DVD a dataprojektor s ozvučením. K dispozici lyžárna.
Vcelém objektu platí zákaz kouření.

 • nastěhovaní na pokoj od : 14:00
 • uvolnění pokoje do : 10:00
 • bezbarierový přístup
 • nekuřácký hotel
 • pokojová služba

Gastronomické služby

Hosté mají možnost individuálního vaření, k dispozici jsou 2 kuchyně, nebo mohou využít služeb jídelny, která se nachází v sousední budově.

 • restaurace

Doplňkové služby

V obci se nachází malý obchod se smíšeným zbožím (200 m), dětské hříště (150 m), restaurace se zahrádkou (200 m).

Sportovní možnosti

K vybavení chaty patří herna se stolním tenisem a posilovacími stroji, dále pak herna pro nejmenší děti. Přímo u chaty je možné využít oplocené hřiště na míčové hry (v zimě kluziště) a v létě bazén. V zimě je v provozu lyžařský vlek před chatou.

 • hřiště pro děti
 • půjčovna jízdních kol
 • stolní tenis
 • možnost rybolovu

Služby pro motoristy

Kongresové a školící služby

 • konferenční a společenská místnost
 • společenská místnost s tv

Popis okolí

http://www.orlickehory.net/tipy.htm

Vyberte požadovaný pokoj:
obsazeno volné pokoje

Chata se nachází v obci Neratov v Orlických horách, v údolí ohraničeném od západu Anenským vrchem a z východu Divokou Orlicí.

Dominantou Neratova je místní kostel Nanebevzetí Panny Marie, zajímavý především prosklenou střechou.

Nadmořská výška ubytování: 621 m n.m.

Možnosti:

 • houbaření
 • autobusové nádraží: 0,2 km
 • centrum města: 0,2 km
 • vlakové nádraží: 18.0 km
 • lyžování

Lyžarské vleky:

 • Ski Areál Nella - Bartošovice v Orlických horách: 5.7 km
 • Orlické Záhoří - Černá Voda: 5.4 km
 • Ski centrum Říčky: 6.5 km

Souřadnice ubytování pro navigaci:

 • 50°12'49.335"
 • 16°32'59.171"

Turistické cíle:

 • Turistická známka č. 913 - Neratov Malebná horská osada na česko-polské hranici, na jižním konci Orlického mezihoří.
 • Neratov U státní hranice s Polskem se nachází na modré turistické značce zřícenina barokního kostela Nanebevzetí panny Marie postaveného v letech 1723 - 33. V současnosti je rekonstruován. V okolí jsou…
 • Neratovský kostel Jako bájný pták Fénix, který povstal z popela povstal ze svých trosek kostel Nanebevzetí Panny Marie v Neratově.Tento kostel je výraznou dominantou maličké vesničky Neratov v Orlických horách v…
 • Neratov – kostel Nanebevzetí Panny Marie Přesto, že novodobá rekonstrukce kostela začala již v roce 1990, ještě v roce 2002 byl všeobecná označován jako zřícenina chrámu, ve které probíhají mše pod širým nebem. Zříceninu…
 • Turistické rozcestí Neratov, kostel Rozcestník stojí u autobusové zastávky v Neratově pod kostelem Nanebevzetí Panny Marie. Vycházejí odtud od r. 2011 dvě turisticky značené trasy - modrá přes Hadinec, parkoviště pod Haničkou, Panské…

Celkové hodnocení Chata Neratov od ubytovaných zákazníků

Ubytování
100%
Stravování
100%
Přístup personálu
100%
Okolí
60%
Služby
80%
Celková spokojenost
88%
88%

Fotografie od ubytovaných klientů

Chata Neratov hodnotil 1 zákazník, 100% tento hotel doporučuje.

typ

Klient Marie B.

10.10.2018

Celkové hodnocení
88%

Byli jste v tomto hotelu ubytováni s Hotely.cz? Nepřišel Vám odkaz pro hodnocení? Chcete získat slevový kupón až na 400 Kč? Napište nám na email info@hotely.cz a připojte číslo Vaší objednávky a jméno. Po ověření Vám zašleme odkaz na nový formulář hodnocení.

Fotografie turistických oblastí od klientů

Neratov

typ

Jaroslava K.

19.7.2016

Stojí za návštěvu. Zrekonstruovaný kostel má poučnou a zajímavou historii. V kavárně si dejte cheescake s ořechy a karamelem. Není nejlevnější, ale je to velká pochoutka.

Chata Neratov poskytuje možnost snídaní a obědů. Pokud si host objedná polopenzi, jedná se o snídani a oběd.

Obchodní a Storno podmínky 1. Smluvní strany Vzájemný smluvní vztah mezi účastníky pobytu (dále jen zákazník) a provozovatelem ubytovacího zařízení Chata Neratov, kterým je (dále jen ubytovatel) se řídí ustanoveními Občanského a Obchodního zákoníku a je upraven v těchto všeobecných podmínkách. Ubytovatel si vyhrazuje právo uvést ve svých prodejních materiálech i jiné podmínky a informace, které mají přednost před těmito podmínkami. 2. Ceny a jejich změny Orientační ceny ubytování a případných dalších služeb pro občany České republiky jsou uvedeny v prezentačních materiálech ubytovatele (internetové stránky, prospekty, apod.). Pro zákazníka je však závazná ta cena, která je uvedena v potvrzení rezervace či emailové nabídce (dále jen voucher). 3. Služby, změny sjednaných služeb a cen Pro rozsah smluvně sjednaných služeb a cen je závazný jejich rozpis ve voucheru. Údaje v prezentačních materiálech mají informativní charakter a nemají vliv na obsah smlouvy uzavřené mezi zákazníkem a ubytovatelem. Ubytovatel je oprávněn v případech, které nemůže ovlivnit (např. zásah vyšší moci), změnit dohodnuté podmínky pobytu. Takovéto změny je ubytovatel povinen oznámit zákazníkovi bez zbytečného odkladu, nejpozději však 7 dní před poskytnutím první služby. Nesouhlasí-li zákazník s těmito změnami, je oprávněn bez zbytečného odkladu od smlouvy odstoupit. Zároveň obdrží zpět celou zaplacenou částku za pobyt. Zákazníkovi nevzniká zároveň právo na žádné další náhrady. 4. Zrušení pobytu zákazníkem, změna rezervace, náhradníci Zákazník je oprávněn odstoupit od smlouvy s ubytovatelem kdykoliv před příjezdem. Zrušení pobytu vyžaduje písemnou formu (postačí i forma elektronická s doručenkou). Rozhodující pro určení doby zrušení pobytu je datum a čas doručení písemného oznámení (přečtení emailu dle doručenky). Stornopoplatky se účtují za každého účastníka při stornu: 30 a více dnů před začátkem pobytu 0,- Kč 29 dnů až 8 dnů před začátkem pobytu 100,- Kč / pokoj/noc při nedojezdu (nenastoupení na pobyt)
nebo při stornu 7 a méně dnů před začátkem pobytu 300,- Kč/  noc pokoje č. 1, 2, 6 400,- Kč/ noc ostatní pokoje U větších skupin (od 10 osob) mohou být sjednány individuální storno poplatky.   Ubytovatel nebude účtovat zákazníkovi výše uvedené storno poplatky, pokud nemohl čerpat sjednané služby z těchto důvodů: úmrtí v rodině, hospitalizace zákazníka nebo člena jeho rodiny, vážné onemocnění, povolávací rozkaz, živelná pohroma. Výše uvedené skutečnosti je zákazník povinen doložit písemným dokladem ubytovateli nejpozději do 3 dnů od jejich vzniku. Pokud odstoupí zákazník od smlouvy z výše uvedených důvodů, vyúčtuje mu ubytovatel pouze jednorázový  storno poplatek ve výši 200,- Kč a případně další skutečně vzniklé náklady.
Vyúčtování a vrácení uhrazené částky klientem snížené o storno poplatky provede ubytovatel nejpozději do 30 dnů od nahlášení storna. 5. Zrušení pobytu ze strany ubytovatele Ubytovatel je oprávněn pobyt zrušit, je-li uskutečnění pobytu ztíženo nebo ohroženo, či utrpí-li následkem nepředvídatelných mimořádných okolností, které nebylo možné při uzavírání smlouvy (vytvoření rezervace) předvídat. Zrušení pobytu je ubytovatel povinen oznámit zákazníkovi bez zbytečného odkladu, nejpozději však 7 dní před poskytnutím první služby. V tomto případě obdrží zákazník peníze za sjednané služby neprodleně a bez zbytečného odkladu v plné výši zpět. Zároveň nemá zákazník nárok na žádné další náhrady. 6. Reklamace Zákazník je povinen své námitky na kvalitu poskytovaných služeb a požadavky neprodleně oznámit. V případě reklamace je zákazník povinen uplatnit své požadavky na závady bez zbytečného odkladu přímo v průběhu pobytu tak, aby mohly být odstraněny ještě na místě. Pokud nebude reklamace podána okamžitě, zmenšuje se nebo zaniká nárok zákazníka na náhradu později vzniklých škod, kterým by mohl včasným podáním zabránit. 7. Platnost Tyto "Všeobecné obchodní podmínky" platí pro účastníky pobytu v:

Chata Neratov
Bartošovice v Orlických horách 82
Rokytnice v Orlických horách
51761

Vstupují v platnost dne 1.1.2016 a účinnosti nabývají v okamžiku jejich podpisu zákazníkem či odesláním elektronické rezervace.        
Chata Neratov 0 Chata Neratov 1 Chata Neratov 2 Chata Neratov 3 Chata Neratov 4 Chata Neratov 5 Chata Neratov 6 Chata Neratov 7
TOPlist