×

Apartment Aboukir 3 Paris

 • Pro zobrazení přesné ceny zadejte termín Vašeho příjezdu a odjezdu!
Pro dostupné pokoje a aktuální cenu si vyberte prosím datum Vašeho příjezdu a odjezdu!
Je to nejlepší cena z cen na následujících 90 dnů.
 • Okamžité potvrzení
 • Louvre 1.5 km
 • Pont-Neuf 1.5 km
 • Palais Garnier – Pařížská opera 1.5 km
 • Conciergerie 1.7 km
 • 1 apartmán

Popis ubytovacího zařízení

Pokoje, služby Apartment Aboukir 3 Paris je ideálním místem pro hosty, kteří hledají ubytování ve vkusně zařízeném pokoji ve městě Paříž. Pokud máte vhodné přenosné zařízení, můžete se připojit k internetu pomocí sítě WiFi. Seznam poskytovaných služeb (včetně služeb za příplatek) v Apartment Aboukir 3 Paris, nebo vybavení jednotlivých pokojů najdete v níže uvedeném formuláři a v podrobnostech zvoleného pokoje.

Umístění a okolí Sainte-Chapelle 1.7 km , Conciergerie 1.7 km, Conciergerie 1.7 kmLouvre 1.5 km, Conciergerie 1.7 kmLouvre 1.5 kmPont-Neuf 1.5 km, Conciergerie 1.7 kmLouvre 1.5 kmPont-Neuf 1.5 kmPalais Garnier – Pařížská opera 1.5 km od ubytovacího zařízení.

Stravování Stravování není zahrnuto v ceně ubytování.

Příjezd, otevírací doba Nástup na pobyt je možný nejdříve od: 17:00, opustit ubytovací zařízení je třeba nejpozději do: 10:00.

117 rue d'Aboukir , , 75002, Paříž (Francouzsko)

Mé jméno je Jitka. Děkujeme, že jste si k vyhledávání ubytování vybrali naši webovou stránku Hotely.cz! Vyberte datum cestování, pak klikněte na "Rezervace". Rezervaci zvládnete za 2 minuty.

Pokud Vám můžeme pomoci, kontaktujte nás prosím na: info@hotely.cz

Rezervace, ceník

Pro dostupné pokoje a aktuální cenu si vyberte prosím datum Vašeho příjezdu a odjezdu!
Pokoj pro 4 os. Pokoj pro 4 os.
max. 4 osoby
Internet
 • Bezplatné WiFi připojení k internetu ve společných prostorech

Charakteristika místa
 • Vícejazyčný personál

Přihlášení
17:00 - 00:00
Odhlášení
do 10:00 hod.
Akceptované měny
EUR (€)
Další informace
Za ubytování dalších osob mohou být požadovány dodatečné poplatky, jejichž výše se řídí pravidly daného ubytovacího zařízení.
Pro případné vedlejší poplatky může být při příjezdu vyžadováno ověření totožnosti na základě dokladu s fotografií a dále kreditní nebo debetní karta, případně peněžní záloha v hotovosti.
Zvláštní služby mohou být omezeny aktuální nabídkou při registraci a mohou za ně být vyžadovány další poplatky. Nelze zaručit, že budou dostupné.
  Mějte prosím na paměti, že kulturní zvyklosti a pravidla pro hosty se v různých zemích a různých ubytovacích zařízeních liší. Zásady uvedené na této stránce nám sdělilo příslušné zařízení.