×

Apartmány Bolevec Plzeň

 • Pro zobrazení přesné ceny zadejte termín Vašeho příjezdu a odjezdu!
 • Bez stravy
Je to nejlepší cena z cen na následujících 90 dnů.

Nejvýhodnější nabídka

 • 1 x Apartmán U Lesa 2kk
Nejlepší směrodatná cena během následujících 90 dní: 625  / os. / noc, bez stravy, 9. - 11. srp (v případě pobytu na min. 2 nocí)

Popis ubytovacího zařízení

Pokoje, služby Komfortně a vkusně zařízené pokoje nabízí Apartmány Bolevec Plzeň pro hosty, kteří hledají ubytování ve městě Plzeň. Apartmány Bolevec Plzeň je přátelské k majitelům domácích zvířat. Pobyt se zvířetem je za poplatek. Pro ubytované hosty je k dispozici zdarma soukromé parkoviště. Vybavení pokojů a podrobný seznam poskytovaných služeb (včetně služeb za příplatek) v Apartmány Bolevec Plzeň najdete v podrobnostech zvoleného pokoje níže ve formuláři.

Umístění a okolí V blízkosti ubytování nalezneme Plzeňské historické podzemí 4.2 km , Divadlo J. K. Tyla v Plzni 4.8 km, U Zvonu 4.2 km, Restaurace Merlin 4.6 km, Webkamera - Plzeň Mikulka 4.2 km, Velký Bolevecký rybník - Ostende 900 m, Senecký rybník 2.5 km, Jadran 4.2 km, Katedrála sv. Bartoloměje v Plzni 4.2 km, WestPark 4.2 km, Anděl Vegetarian Restaurant 4.2 km, Velká synagoga Plzeň 4.8 km, Sedmé Nebe 4 km, el Cid 4.2 km, Rango 4.2 km, Šídlovský rybník 3.3 km, Amfora 4.2 km, Ristorante IL Padríno 4.2 km, Bohemia 4.2 km, Pizzerie Pulcinella 2.5 km.

Stravování Stravování není zahrnuto v ceně ubytování.

Platba Budete mít možnost zaplatit pobyt následujícími způsoby: hotovost, bankovní převod. Pro závaznou rezervaci ubytování v Apartmány Bolevec Plzeň je nutné zaplatit zálohu ve výši 100.

Příjezd, otevírací doba Na ubytování je možné nastoupit od: 14:00, odhlásit se z pobytu je možné do: 10:00 v den odjezdu. Personál Vám je k dispozici v jazyce: Česky.

28.října 690/43, 30100, Plzeň (Česko)

Mé jméno je Jitka. Děkujeme, že jste si k vyhledávání ubytování vybrali naši webovou stránku Hotely.cz! Vyberte datum cestování, pak klikněte na "Rezervovat". Rezervaci zvládnete za 2 minuty.

Pokud potřebujete s rezervací pomoci, kontaktujte nás prosím na e-mailu: info@hotely.cz

- přehled pokojů

 • Bez stravy
Apartmán U Lesa 2kk Apartmán U Lesa 2kk
může se zde ubytovat maximálně 5 osob
Zobrazit volné termíny a ceny
Apartmán U Lesa s výhledem do zahrady 4+2 Apartmán U Lesa s výhledem do zahrady 4+2
může se zde ubytovat maximálně 6 osob
Zobrazit volné termíny a ceny
Apartmán Bolevec 3kk Apartmán Bolevec 3kk
může se zde ubytovat maximálně 6 osob
Zobrazit volné termíny a ceny
Apartmány Na Vršku apartmán s výhledem do zahrady Apartmány Na Vršku apartmán s výhledem do zahrady
může se zde ubytovat maximálně 4 osoby
Zobrazit volné termíny a ceny
Rodinný apartmán u levandulového políčka Rodinný apartmán u levandulového políčka
může se zde ubytovat maximálně 4 osoby
Zobrazit volné termíny a ceny
Parkování, doprava
 • Vlastní parkoviště

Volný čas
 • Odpočinek: Turistické možnosti (na blízku), Rybolov (na blízku)

  Přírodní koupání, Divadlo na blízku

Další informace a okolí
 • Pivnice na blízku, Autobusová zastávka na blízku, Nekuřácké prostředí, Houbaření, Park na blízku

  Domácí mazlíčci vítáni

Stravování
 • Kuchyně

  Stravovací možnosti: Nejbližší restaurace - nevlastní (ve vzdálenosti 150 m)

Služby pro děti
 • Dětské hřiště

  Ubytování pro dítě do 3 let zdarma!

Čas příjezdu
od 14:00 hod.
Čas odjezdu
do 10:00 hod.
Užívané jazyky
Česky
Akceptované měny
CZK (Kč) , EUR (€)
Rezervační podmínky ubytování
Doplňující obchodní podmínky1. Ceny a službyOrientační ceny ubytování a případných dalších služeb jsou uvedeny v prezentačních materiálech ubytovatele (internetové stránky, prospekty, apod.).Pro zákazníka je však závazná ta cena, která je uvedena v ubytovacím poukazu (dále jen voucher).Pro rozsah smluvně sjednaných služeb a cen je závazný jejich rozpis ve voucheru. Ubytovatel je oprávněn v případech, které nemůže ovlivnit (např. zásah vyšší moci), změnit dohodnuté podmínky pobytu.2. Zrušení pobytu zákazníkemZákazník je oprávněn zrušit objednávku kdykoliv před příjezdem. Zrušení pobytu vyžaduje písemnou elektronickou podobu (email s doručenkou) na adresu janakratochvilova1712@gmail.com. Rozhodující pro určení doby zrušení pobytu je datum a čas odeslání emailu.U větších skupin mohou být sjednány individuální storno poplatky.Ubytovatel nebude účtovat zákazníkovi výše uvedené storno poplatky, pokud nemohl čerpat sjednané služby z těchto důvodů: úmrtí v rodině, hospitalizace zákazníka nebo člena jeho rodiny, vážné onemocnění, povolávací rozkaz, živelná pohroma. Výše uvedené skutečnosti je zákazník povinen doložit písemným dokladem ubytovateli nejpozději do 3 dnů od jejich vzniku.3. PlatnostTyto obchodní a storno podmínky jsou nedílnou součástí objednávky ubytování a ubytovacího poukazu.Vážení a milí hosté,nahlášení pobytu s mazlíčkem je povinností hosta.Poplatek za zvířátko je 350,-/Kč noc na účet Apartmánu Bolevec CZ5203000000000017127315 ( CEKOCZPP) s přiložením čísla rezervace, nebo hotově během pobytu.Nahlášení přes rezervační systém do zpráv.Kód pro Vaše ubytování SmartKey je funkční od 14 hodin je generován automaticky a nelze změnit. Děkujeme Vám vážení a milí hosté.Velice si Vás vážíme Apartmány Bolevec pro rodiny s dětmi a zvířátkyDear and dear guests,reporting a stay with a pet is the responsibility of the guest.The pet fee is 350 CZK/night to the account of Apartment Bolevec CZ5203000000000017127315 (CEKOCZPP) with the indicated reservation number or in cash during the stay.Reporting through the reservation system to messages.The code for your SmartKey accommodation is functional from 2 p.m. It is generated automatically and cannot be changed. Thank you, dear guests.We appreciate you Bolevec Apartments for families with children and pets.