×

Apartmány Aura Boží Dar

Pro dostupné pokoje a aktuální cenu si vyberte prosím datum Vašeho příjezdu a odjezdu!
Je to nejlepší cena z cen na následujících 90 dnů.
 • Webkamera - Boží Dar 200 m
 • Pension Medard 200 m
 • Zaručujeme potvrzení rezervace do 1 pracovního dne
 • Bezplatné parkování
 • Zdarma WIFI
 • Domácí mazlíčci povoleni (Pes) (150 Kč / noc)
 • Užívané jazyky: Česky

Popis ubytovacího zařízení

Pokoje, služby Komfortně a vkusně zařízené pokoje nabízí Apartmány Aura Boží Dar pro hosty, kteří hledají ubytování ve městě Boží Dar. V ubytovacím zařízení Apartmány Aura Boží Dar se můžete ubytovat i se svým domácím miláčkem za poplatek. Svá auta během celé dovolené můžete nechat odpočívat na parkovišti u objektu bez poplatku. Více informací o poskytování služeb (včetně služeb za příplatek) a o vybavení jednotlivých pokojů v Apartmány Aura Boží Dar najdete v podrobnostech zvoleného pokoje níže ve formuláři.

Umístění a okolí Pension Medard 200 m , Klínovec 3.5 km, Klínovec 3.5 kmWebkamera Klínovec (Krušné hory) 3.4 km, Klínovec 3.5 kmWebkamera Klínovec (Krušné hory) 3.4 kmBožídarský Špičák 2.6 km, Klínovec 3.5 kmWebkamera Klínovec (Krušné hory) 3.4 kmBožídarský Špičák 2.6 kmŠtola Johannes 4.5 km, Klínovec 3.5 kmWebkamera Klínovec (Krušné hory) 3.4 kmBožídarský Špičák 2.6 kmŠtola Johannes 4.5 kmWebkamera - Klínovec 4.2 km, Klínovec 3.5 kmWebkamera Klínovec (Krušné hory) 3.4 kmBožídarský Špičák 2.6 kmŠtola Johannes 4.5 kmWebkamera - Klínovec 4.2 kmSki areál Klínovec 4.1 km, Klínovec 3.5 kmWebkamera Klínovec (Krušné hory) 3.4 kmBožídarský Špičák 2.6 kmŠtola Johannes 4.5 kmWebkamera - Klínovec 4.2 kmSki areál Klínovec 4.1 kmWebkamera Boží Dar za Prahou (Krušné hory) 1.6 km, Klínovec 3.5 kmWebkamera Klínovec (Krušné hory) 3.4 kmBožídarský Špičák 2.6 kmŠtola Johannes 4.5 kmWebkamera - Klínovec 4.2 kmSki areál Klínovec 4.1 kmWebkamera Boží Dar za Prahou (Krušné hory) 1.6 kmSki areál Boží Dar 500 m, Klínovec 3.5 kmWebkamera Klínovec (Krušné hory) 3.4 kmBožídarský Špičák 2.6 kmŠtola Johannes 4.5 kmWebkamera - Klínovec 4.2 kmSki areál Klínovec 4.1 kmWebkamera Boží Dar za Prahou (Krušné hory) 1.6 kmSki areál Boží Dar 500 mWebkamera - Boží Dar 200 m, Klínovec 3.5 kmWebkamera Klínovec (Krušné hory) 3.4 kmBožídarský Špičák 2.6 kmŠtola Johannes 4.5 kmWebkamera - Klínovec 4.2 kmSki areál Klínovec 4.1 kmWebkamera Boží Dar za Prahou (Krušné hory) 1.6 kmSki areál Boží Dar 500 mWebkamera - Boží Dar 200 mAreál rekreace a sportu POD LANOVKOU - Penzion, Restaurant 3.5 km, Klínovec 3.5 kmWebkamera Klínovec (Krušné hory) 3.4 kmBožídarský Špičák 2.6 kmŠtola Johannes 4.5 kmWebkamera - Klínovec 4.2 kmSki areál Klínovec 4.1 kmWebkamera Boží Dar za Prahou (Krušné hory) 1.6 kmSki areál Boží Dar 500 mWebkamera - Boží Dar 200 mAreál rekreace a sportu POD LANOVKOU - Penzion, Restaurant 3.5 kmŠtola Johannes 200 m daleko od ubytování.

Stravování V ceně pobytu není zahrnuta strava. Můžete si vybrat snídani jako požadovaný typ stravování v rezervačním formuláři.

Platba Budete mít možnost zaplatit pobyt následujícími způsoby: hotovost, bankovní převod. Na potvrzení závazné rezervace Apartmány Aura Boží Dar požaduje zaplacení zálohy ve výši 100.

Příjezd, otevírací doba Ubytovat se v den příjezdu je možné od 15:00, pokoj je třeba opustit v den odjezdu nejpozději do 10:00. Zaměstnanci s Vámi umí komunikovat v jazyce: Česky.

Boží Dar 257, 36262, Boží Dar (Česko)

Mé jméno je Jitka. Děkujeme, že jste si k vyhledávání ubytování vybrali naši webovou stránku Hotely.cz! Vyberte datum cestování, pak klikněte na "Rezervovat". Rezervaci zvládnete za 2 minuty.

Pokud potřebujete s rezervací pomoci, kontaktujte nás prosím na e-mailu: info@hotely.cz

- přehled pokojů

Pro dostupné pokoje a aktuální cenu si vyberte prosím datum Vašeho příjezdu a odjezdu!
Apartman se sprchou s vlastní kuchyňkou pro 2 os. Apartman se sprchou s vlastní kuchyňkou pro 2 os.
může se zde ubytovat maximálně 2 osoby
 • WIFI
 • Lednička
podrobnosti
Apartman se sprchou s vlastní kuchyňkou pro 4 os. (s možností přistýlky) Apartman se sprchou s vlastní kuchyňkou pro 4 os. (s možností přistýlky)
může se zde ubytovat maximálně 5 osob
 • WIFI
 • Lednička
podrobnosti
Apartman se sprchou s vlastní kuchyní pro 5 os. (s možností přistýlky) Apartman se sprchou s vlastní kuchyní pro 5 os. (s možností přistýlky)
může se zde ubytovat maximálně 6 osob
 • WIFI
 • Lednička
podrobnosti
Parkování, doprava
 • Bezplatné parkování

Volný čas
 • Aquapark na blízku, Cyklotrasy v okolí, Kino na blízku

  Odpočinek: Turistické možnosti (na blízku)

Další informace a okolí
 • Domácí mazlíčci vítáni, Úschovna zavazadel, Vlastní úschovna kol

  Nekuřácké prostředí, Objekt je nekuřácký, kouření je povoleno pouze na označených místech., Vícejazyčný personál, Úschovna lyží, Autobusová zastávka na blízku, Houbaření, Park, Vlaková zastávka na blízku, Bar na blízku, Kavárna na blízku, Pivnice na blízku

Stravování
 • Kuchyně, Pizzéria na blízku

  Stravovací možnosti: Nejbližší restaurace - nevlastní (ve vzdálenosti 150 m)

Čas příjezdu
od 15:00 hod.
Čas odjezdu
do 10:00 hod.
Užívané jazyky
Česky
Akceptované měny
CZK (Kč)
Ubytovací poplatek
Není zahrnut v ceně
Rezervační podmínky ubytování
Úvod:1. Storno podmínky se vztahují na zrušení rezervace ubytovacích služeb učiněné mezi objednatelem ubytovacích služeb a ubytovatelem (=provozovatel apartmánu).2. Storno poplatek se počítá z celkové výše objednávky.3. Storno poplatek představuje náhradu škody způsobenou ubytovateli.4. Ubytovatel si vyhrazuje právo vystavit zálohovou fakturu, splatnou nejpozději7 dnů před uskutečněním pobytu. Záloha činí 30% z celkové částky objednaného pobytu, nedohodnou-li se ubytovatel a objednavatel jinak.5. V případě zrušení pobytu, u kterého byla již provedena zálohová platba a dle storno podmínek je výše zaplacené zálohy vyšší než storno poplatek, ubytovatel je povinen objednateli vrátit částku převyšující storno poplatek.6. V případě předčasného ukončení či přerušení pobytu bez zavinění ubytovatele nevzniká ubytovateli povinnost vrátit objednavateli zaplacenou cenu pobytu ani její poměrnou část.V případě storna z důvodů neodvratitelných událostí (úmrtí v rodině, hospitalizace zákazníka nebo člena jeho rodiny, vážné onemocnění, živelná pohroma) se storno poplatek neúčtuje. Výše uvedené skutečnosti je objednavatel povinen doložit písemným dokladem ubytovateli nejpozději do 3 dnů od jejich vzniku. V případě storna z jiných vážných důvodů je po vzájemné dohodě možná změna termínu. Tyto storno podmínky jsou platné pro individuální hosty i pro skupinové rezervace. V případě nezaplacení zálohy, ze které by bylo možné storno poplatky odečíst, má ubytovatel právo zaslat objednavateli fakturu ve výši storno poplatků.