×

Apartman Vir - CDI924

  • Pro zobrazení přesné ceny zadejte termín Vašeho příjezdu a odjezdu!
  • Bez stravy
Pro dostupné pokoje a aktuální cenu si vyberte prosím datum Vašeho příjezdu a odjezdu!
Je to nejlepší cena z cen na následujících 90 dnů.

Popis ubytovacího zařízení

Pokoje, služby Komfortně a vkusně zařízené pokoje nabízí Apartman Vir - CDI924 pro hosty, kteří hledají ubytování ve městě Vir. V pokojích je k dispozici i klimatizace, která Vám pomůže během horkých letních dnů zajistit pohodlnou dovolenou. Díky připojení na internet na každém pokoji vybavíte případné neodkladné e-maily i během dovolené. Vybavení pokojů a podrobný seznam poskytovaných služeb (včetně služeb za příplatek) v Apartman Vir - CDI924 najdete v podrobnostech zvoleného pokoje níže ve formuláři.

Umístění a okolí V blízkosti ubytovacího zařízení: Pláž Radovanjica 1.9 km , Kamenitá pláž 300 m, Pláž Sapavac 4.2 km, Pláž Kastelin 4.6 km, Pláž Miljkovica 900 m, Hrad Kastelina 4.6 km, Pláž Jadro 2.7 km.

Stravování Uvedená cena rezervace pobytu nezahrnuje stravování.

Platba Akceptovaný způsob platby za pobyt: platební karta.

Příjezd, otevírací doba Nástup na pobyt nejdřív (od): 16:00, odchod z pobytu nejpozději (do): 10:00. Komunikovat se zaměstnanci můžete v jazycích: Anglicky, Německy, Španělsky, Francie, Italsky, Chorvatsky, Polsky, Dánský, Holandsky, Norský, Švédsky.

Soldatica II, 5, 23234, Vir (Chorvatsko)

Mé jméno je Tereza. Děkujeme, že jste si k vyhledávání ubytování vybrali naši webovou stránku Hotely.cz! Vyberte datum cestování, pak klikněte na "Rezervovat". Rezervaci zvládnete za 2 minuty.

Pokud potřebujete s rezervací pomoci, kontaktujte nás prosím na e-mailu: rezervace@hotely.cz , +420 222 500 555

- přehled pokojů

  • Bez stravy
Pro dostupné pokoje a aktuální cenu si vyberte prosím datum Vašeho příjezdu a odjezdu!
Apartman (jako celek) pro 4 os. Apartman (jako celek) pro 4 os.
může se zde ubytovat maximálně 4 os.
  • 46 m2 extra velký
  • Klimatizace v pokoji
  • WIFI
  • Lednička
podrobnosti
Parkování, doprava
  • Bezplatné parkování

Další informace a okolí
  • Vnější místo na čištění ryb, Zahradní nábytek, Majitel bydlí na pozemku, Zateplený, Dům ze železobetonu, Společný pozemek

    Zahrada

Stravování
  • Možnost grilování

  • 300 m Kamenitá pláž
  • 1.9 km Vir, Pláž Radovanjica
  • 2.7 km Vir, Pláž Jadro
  • 4.2 km Vir, Pláž Sapavac
  • 80 m Nejbližší restaurace - nevlastní
Čas příjezdu
16:00 - 20:00
Čas odjezdu
do 10:00 hod.
Jazyky
Chorvatsky, Norský, Holandsky, Francie, Španělsky, Italsky, Švédsky, Anglicky, Německy, Polsky, Dánský
Akceptované měny
EUR (€)
Akceptované typy karet
  • MasterCard MasterCard
  • VISA VISA
Turistická daň (místní poplatek)
Cena zahrnuje
Další informace

Variabilní dodatečné náklady které jsou navíc k hodnotě ubytování:

  • Náklady za spotřebu energie jsou zahrnuty v ceně