×

Apartman Deluxe Cheb

 • Pro zobrazení přesné ceny zadejte termín Vašeho příjezdu a odjezdu!
 • Bez stravy
Je to nejlepší cena z cen na následujících 90 dnů.

Nejvýhodnější nabídka

Nejlepší směrodatná cena během následujících 90 dní: 1 200  / os. / noc, bez stravy, 6. - 9. pro (v případě pobytu na min. 3 nocí)

Popis ubytovacího zařízení

Pokoje, služby Pro hosty Apartman Deluxe Cheb nabízí komfortně zařízené pokoje pro pobyt ve městě Cheb. Můžete přijít i se svým domácím miláčkem a ubytovat se v ubytovacím zařízení Apartman Deluxe Cheb. Pro ubytované hosty je k dispozici zdarma soukromé parkoviště. Samozřejmou výbavou každého pokoje je připojení k internetu. Vybavení jednotlivých pokojů v Apartman Deluxe Cheb a podrobný seznam poskytovaných služeb (včetně služeb za příplatek) naleznete níže v podrobnostech zvoleného pokoje.

Umístění a okolí 200 m daleko najdeme Kostel sv. Mikuláše v Chebu, 4.4 km Vodní nádrž Skalka, 200 m Hrad Cheb, 200 m Webkamera - Cheb, 200 m Chebský špalíček.

Stravování Uvedené ceny ubytování nezahrnují stravování.

Platba Platbu za pobyt můžete uhradit následujícími způsoby: hotovost, bankovní převod. Podmínkou potvrzení závazné rezervace ze strany Apartman Deluxe Cheb je zaplacení zálohy ve výši 100.

Příjezd, otevírací doba Na pobyt lze nastoupit po: 14:00, pobyt končí v poslední den ubytování o: 10:00. Komunikovat se zaměstnanci můžete v jazyce: Česky.

Jateční 453/6, 35002, Cheb (Česko)

Mé jméno je Jitka. Děkujeme, že jste si k vyhledávání ubytování vybrali naši webovou stránku Hotely.cz! Vyberte datum cestování, pak klikněte na "Rezervovat". Rezervaci zvládnete za 2 minuty.

Pokud potřebujete s rezervací pomoci, kontaktujte nás prosím na e-mailu: info@hotely.cz

- přehled pokojů

 • Bez stravy
Apartman s vlastní kuchyní pro 4 os. Apartman s vlastní kuchyní pro 4 os.
může se zde ubytovat maximálně 4 osoby
 • WIFI
 • Lednička
podrobnosti
Zobrazit volné termíny a ceny
Parkování, doprava
 • Vlastní parkoviště

Volný čas
 • Bazén vnitřní na blízku, Přírodní koupání na blízku, Kino na blízku, Divadlo na blízku, Cyklotrasy v okolí

  Odpočinek: Turistické možnosti (na blízku), Golfové hřiště (ve vzdálenosti 7300 m), Minigolf (ve vzdálenosti 1600 m), Fitness (ve vzdálenosti 400 m), Bowling (ve vzdálenosti 3800 m)

Wellness, relax
 • Solárium
 • Masáž
Další informace a okolí
 • Kavárna na blízku, Cukrárna na blízku, Vlaková zastávka na blízku, Dětské hřiště na blízku, Autobusová zastávka na blízku, Tenisový kurt venkovní na blízku, TV místnost, Obchodní centrum na blízku, Nekuřácké prostředí

  Vlastní úschovna kol, Domácí mazlíčci vítáni (zdarma)

Stravování
 • Pizzéria na blízku, Kuchyně, Snack bar na blízku

  Stravovací možnosti: Nejbližší restaurace - nevlastní (ve vzdálenosti 150 m)

Čas příjezdu
od 14:00 hod.
Čas odjezdu
do 10:00 hod.
Užívané jazyky
Česky
Turistická daň (místní poplatek)
V ceně není zahrnuto
Zvířátko
Pes, bez omezení hmotnosti, zdarma
Rezervační podmínky ubytování
Cena pobytu je splatná při příjezdu a je včetně poplatku za ubytování/při rezervaci pobytu na 3 noci a více požadujeme rezervační poplatek ve výši 3000,-Kč/.Poplatek je vratný za těchto podmínek :-storno pobytu provedené 14 dnů před termínem pobytu a více 100%-storno pobytu provedené 13-8 dnů před termínem pobytu 50% -zrušení rezervace do 7 dnů a méně před termínem pobytu 0%Poplatek vám bude odečten při platbě pobytu.V případě předčasného ukončení pobytu nevzniká nárok na vrácení peněz.Ubytovat můžeme pouze hosta, kterého řádně zaevidujeme. Za tímto účelem Vás požádáme o vlastní občanský průkaz, cestovní pas nebo jiný platný doklad nahrazující průkaz o totožnosti. Na základě těchto dokladů budete zapsáni do knihy hostů, v případě jste-li cizinec budete nahlášen elektronicky na Cizineckou Policii ve lhůtě dané zákonem.Cena ubytování je za celý apartmán a je splatná při příjezdu.V ceně ubytování je možnost užívat parkovací místo na parkovišti vedle objektu. K apartmánu je vyhrazeno pouze jedno parkovací místo a dále jsou v ceně zahrnuty rekreační poplatky. Pobyt s domácím zvířetem v apartmánu je povolen zdarma.Případné uskladnění kol je možné po předcházející dohodě v chodbě domu. Host si kola sám zabezpečí proti krádeži. Za uložená kola neručíme.Pobyt začíná od 16:00 hodin (není-li dohodnuto jinak), pobyt končí v den odjezdu do 10:00 hodin.Host je povinen uhradit každou ztrátu nebo poškození inventáře způsobené během jeho pobytu v apartmánu. Úplnost inventáře bude zkontrolována při předávání apartmánu v den odjezdu. Poškození nebo ztráta inventáře bude vyúčtováno k náhradě.Klient je povinen zaregistrovat veškeré osoby.Je zakázáno jakkoliv přemisťovat nábytek. Při ztrátě klíčů je klient povinen zaplatit pokutu ve výši 2.000 Kč.S dotazy a připomínkami se neváhejte na nás kdykoliv obrátit.