×

Apartman Deluxe Cheb

 • Pro zobrazení přesné ceny zadejte termín Vašeho příjezdu a odjezdu!
 • Bez stravy
Je to nejlepší cena z cen na následujících 90 dnů.

Nejvýhodnější nabídka

Nejlepší směrodatná cena během následujících 90 dní:
1 200  / os. / noc, bez stravy, 3. - 6. čvn (v případě pobytu na min. 3 nocí)
Vybrat datum
 • Kostel sv. Mikuláše v Chebu 200 m
 • Hrad Cheb 200 m
 • Zaručujeme potvrzení rezervace do 1 pracovního dne
 • Zdarma WIFI
 • Pes (za poplatek)
 • Užívané jazyky: Česky

Popis ubytovacího zařízení

Pokoje, služby Pro hosty Apartman Deluxe Cheb nabízí komfortně zařízené pokoje pro pobyt ve městě Cheb. Můžete přijít i se svým domácím miláčkem a ubytovat se v ubytovacím zařízení Apartman Deluxe Cheb. Samozřejmou výbavou každého pokoje je připojení k internetu. Vybavení jednotlivých pokojů v Apartman Deluxe Cheb a podrobný seznam poskytovaných služeb (včetně služeb za příplatek) naleznete níže v podrobnostech zvoleného pokoje.

Umístění a okolí 200 m daleko najdeme Kostel sv. Mikuláše v Chebu, 4.4 km Vodní nádrž Skalka, 200 m Hrad Cheb, 200 m Webkamera - Cheb, 200 m Chebský špalíček.

Stravování Uvedené ceny ubytování nezahrnují stravování.

Platba Platbu za pobyt můžete uhradit následujícími způsoby: hotovost, bankovní převod. Podmínkou potvrzení závazné rezervace ze strany Apartman Deluxe Cheb je zaplacení zálohy ve výši 50.

Příjezd, otevírací doba Na pobyt lze nastoupit po: 14:00, pobyt končí v poslední den ubytování o: 10:00. Komunikovat se zaměstnanci můžete v jazyce: Česky.

Jateční 453/6, 35002, Cheb (Česko)

Mé jméno je Jitka. Děkujeme, že jste si k vyhledávání ubytování vybrali naši webovou stránku Hotely.cz! Vyberte datum cestování, pak klikněte na "Rezervovat". Rezervaci zvládnete za 2 minuty.

Pokud potřebujete s rezervací pomoci, kontaktujte nás prosím na e-mailu: info@hotely.cz

- přehled pokojů

 • Bez stravy
Apartman s vlastní kuchyní pro 4 os. Apartman s vlastní kuchyní pro 4 os.
může se zde ubytovat maximálně 4 osoby
 • WIFI
 • Lednička
podrobnosti
Zobrazit volné termíny a ceny
Volný čas
 • Golfové hřiště (ve vzdálenosti 7300 m), Minigolf (ve vzdálenosti 1600 m), Fitness (ve vzdálenosti 400 m), Bowling (ve vzdálenosti 3800 m)

Stravování
 • Snack bar na blízku

  Stravovací možnosti: Nejbližší restaurace - nevlastní (ve vzdálenosti 150 m)

Čas příjezdu
od 14:00 hod.
Čas odjezdu
do 10:00 hod.
Užívané jazyky
Česky
Turistická daň (místní poplatek)
Není zahrnut v ceně
Rezervační podmínky ubytování
Cena pobytu je splatná při příjezdu a je včetně poplatku za ubytování/při rezervaci pobytu na 3 noci a více požadujeme rezervační poplatek ve výši 3000,-Kč/.Poplatek je vratný za těchto podmínek :-storno pobytu provedené 14 dnů před termínem pobytu a více 100%-storno pobytu provedené 13-8 dnů před termínem pobytu 50% -zrušení rezervace do 7 dnů a méně před termínem pobytu 0%Poplatek vám bude odečten při platbě pobytu.V případě předčasného ukončení pobytu nevzniká nárok na vrácení peněz.Ubytovat můžeme pouze hosta, kterého řádně zaevidujeme. Za tímto účelem Vás požádáme o vlastní občanský průkaz, cestovní pas nebo jiný platný doklad nahrazující průkaz o totožnosti. Na základě těchto dokladů budete zapsáni do knihy hostů, v případě jste-li cizinec budete nahlášen elektronicky na Cizineckou Policii ve lhůtě dané zákonem.Cena ubytování je za celý apartmán a je splatná při příjezdu.V ceně ubytování je možnost užívat parkovací místo na parkovišti vedle objektu. K apartmánu je vyhrazeno pouze jedno parkovací místo a dále jsou v ceně zahrnuty rekreační poplatky. Pobyt s domácím zvířetem v apartmánu je povolen zdarma.Případné uskladnění kol je možné po předcházející dohodě v chodbě domu. Host si kola sám zabezpečí proti krádeži. Za uložená kola neručíme.Pobyt začíná od 16:00 hodin (není-li dohodnuto jinak), pobyt končí v den odjezdu do 10:00 hodin.Host je povinen uhradit každou ztrátu nebo poškození inventáře způsobené během jeho pobytu v apartmánu. Úplnost inventáře bude zkontrolována při předávání apartmánu v den odjezdu. Poškození nebo ztráta inventáře bude vyúčtováno k náhradě.Klient je povinen zaregistrovat veškeré osoby.Je zakázáno jakkoliv přemisťovat nábytek. Při ztrátě klíčů je klient povinen zaplatit pokutu ve výši 2.000 Kč.S dotazy a připomínkami se neváhejte na nás kdykoliv obrátit.