×

Apartman Crikvenica - CKC598

 • Pro zobrazení přesné ceny zadejte termín Vašeho příjezdu a odjezdu!
 • Bez stravy
Pro dostupné pokoje a aktuální cenu si vyberte prosím datum Vašeho příjezdu a odjezdu!
Je to nejlepší cena z cen na následujících 90 dnů.

Popis ubytovacího zařízení

Pokoje, služby Pro hosty Apartman Crikvenica - CKC598 nabízí komfortně zařízené pokoje pro pobyt ve městě Crikvenica. V pokojích je k dispozici i klimatizace, která Vám pomůže během horkých letních dnů zajistit pohodlnou dovolenou. Pokud se na dovolené chcete připojit na internet, můžete se připojit na každém pokoji. Seznam poskytovaných služeb (včetně služeb za příplatek) a vybavení jednotlivých pokojů v Apartman Crikvenica - CKC598 najdete ve formuláři níže a v podrobnostech zvoleného pokoje.

Umístění a okolí V blízkosti ubytovacího zařízení: Aquarium Crikvenica 3.4 km , Kostel Nanebevzetí Panny Marie 3.7 km, Kostel Nanebevzetí Panny Marie 3.7 kmMěstská galerie Crikvenica 3 km, Kostel Nanebevzetí Panny Marie 3.7 kmMěstská galerie Crikvenica 3 kmPláž Kacjak 1.7 km, Kostel Nanebevzetí Panny Marie 3.7 kmMěstská galerie Crikvenica 3 kmPláž Kacjak 1.7 kmPláž Omorika 1.2 km, Kostel Nanebevzetí Panny Marie 3.7 kmMěstská galerie Crikvenica 3 kmPláž Kacjak 1.7 kmPláž Omorika 1.2 kmKostel sv. Antona 3.2 km, Kostel Nanebevzetí Panny Marie 3.7 kmMěstská galerie Crikvenica 3 kmPláž Kacjak 1.7 kmPláž Omorika 1.2 kmKostel sv. Antona 3.2 kmMěstské muzeum Cirkevnica 3.4 km, Kostel Nanebevzetí Panny Marie 3.7 kmMěstská galerie Crikvenica 3 kmPláž Kacjak 1.7 kmPláž Omorika 1.2 kmKostel sv. Antona 3.2 kmMěstské muzeum Cirkevnica 3.4 kmPláž Podvorska 4.2 km, Kostel Nanebevzetí Panny Marie 3.7 kmMěstská galerie Crikvenica 3 kmPláž Kacjak 1.7 kmPláž Omorika 1.2 kmKostel sv. Antona 3.2 kmMěstské muzeum Cirkevnica 3.4 kmPláž Podvorska 4.2 kmPláž Crikvenica 2.8 km.

Stravování V ceně ubytování není zahrnuto stravování.

Platba Budete mít možnost zaplatit pobyt následujícím způsobem: kreditní karta.

Příjezd, otevírací doba Nejčasnější hodinou nástupu na pobyt je 16:00, ubytovací zařízení je nutné v den odjezdu uvolnit do 10:00. Budete moci se domluvit s personálem v jazycích: Anglicky, Německy, Španělsky, Francie, Italsky, Chorvatsky, Polsky, Dánský, Holandsky, Norský, Švédsky.

Setaliste Brace Domijan, 6, 51260, Crikvenica (Chorvatsko)

Mé jméno je Jitka. Děkujeme, že jste si k vyhledávání ubytování vybrali naši webovou stránku Hotely.cz! Vyberte datum cestování, pak klikněte na "Rezervovat". Rezervaci zvládnete za 2 minuty.

Pokud potřebujete s rezervací pomoci, kontaktujte nás prosím na e-mailu: info@hotely.cz

- přehled pokojů

 • Bez stravy
Pro dostupné pokoje a aktuální cenu si vyberte prosím datum Vašeho příjezdu a odjezdu!
Apartman (jako celek) pro 4 os. Apartman (jako celek) pro 4 os.
může se zde ubytovat maximálně 4 osoby
 • Klimatizace v pokoji
 • WIFI
 • Lednička
podrobnosti
Parkování, doprava
 • Bezplatná garáž na pozemku

Další informace a okolí
 • Dům postavený z kamene, Zateplený, Společný pozemek, Společný zahradní nábytek, Majitel bydlí v budově, Zahradní nábytek

Stravování
 • Možnost grilování

Čas příjezdu
16:00 - 20:00
Čas odjezdu
do 10:00 hod.
Užívané jazyky
Chorvatsky, Norský, Holandsky, Francie, Španělsky, Italsky, Švédsky, Anglicky, Německy, Polsky, Dánský
Akceptované měny
EUR (€)
Akceptované typy karet
 • MasterCard MasterCard
 • VISA VISA
Další informace

Variabilní dodatečné náklady které jsou navíc k hodnotě ubytování:

 • Náklady za spotřebu energie jsou zahrnuty v ceně