×

Aparthotel Jatka Moravská Třebová

 • Pro zobrazení přesné ceny zadejte termín Vašeho příjezdu a odjezdu!
 • Bez stravy
Pro dostupné pokoje a aktuální cenu si vyberte prosím datum Vašeho příjezdu a odjezdu!
Je to nejlepší cena z cen na následujících 90 dnů.

Popis ubytovacího zařízení

Pokoje, služby Aparthotel Jatka Moravská Třebová srdečně očekává své hosty v prostorných a komfortně zařízených pokojích ve městě Moravská Třebová. Pro ubytované hosty je k dispozici zdarma soukromé parkoviště. Seznam poskytovaných služeb (včetně služeb za příplatek) a vybavení jednotlivých pokojů v Aparthotel Jatka Moravská Třebová najdete ve formuláři níže a v podrobnostech zvoleného pokoje.

Umístění a okolí Webkamera - Moravská Třebová 700 m , MUZEUM ARCADE 700 m, MUZEUM ARCADE 700 mMuzeum Moravská Třebová 700 m, MUZEUM ARCADE 700 mMuzeum Moravská Třebová 700 mRozhledna Pastýřka 700 m, MUZEUM ARCADE 700 mMuzeum Moravská Třebová 700 mRozhledna Pastýřka 700 mZámek Moravská Třebová 100 m, MUZEUM ARCADE 700 mMuzeum Moravská Třebová 700 mRozhledna Pastýřka 700 mZámek Moravská Třebová 100 mAquapark Moravská Třebová 1.2 km daleko od ubytování.

Stravování Ceny za ubytování nezahrnují stravu.

Platba Budete mít možnost zaplatit pobyt následujícími způsoby: hotovost, bankovní převod. Pro závaznou rezervaci ubytování v Aparthotel Jatka Moravská Třebová je nutné zaplatit zálohu ve výši 50.

Příjezd, otevírací doba Ubytovat se v den příjezdu je možné od 14:00, pokoj je třeba opustit v den odjezdu nejpozději do 10:00. Můžete se domluvit s personálem v jazyce: Česky.

Jateční 5, 57101, Moravská Třebová (Česko)

Mé jméno je Jitka. Děkujeme, že jste si k vyhledávání ubytování vybrali naši webovou stránku Hotely.cz! Vyberte datum cestování, pak klikněte na "Rezervovat". Rezervaci zvládnete za 2 minuty.

Pokud potřebujete s rezervací pomoci, kontaktujte nás prosím na e-mailu: info@hotely.cz

- přehled pokojů

 • Bez stravy
Pro dostupné pokoje a aktuální cenu si vyberte prosím datum Vašeho příjezdu a odjezdu!
Apartman se sprchou s vlastní kuchyňkou pro 4 os. Apartman se sprchou s vlastní kuchyňkou pro 4 os.
může se zde ubytovat maximálně 4 osoby
 • WIFI
 • Balkón/terasa
 • Lednička
podrobnosti
1/5 lůžkový pokoj s kuchyňkou 1/5 lůžkový pokoj s kuchyňkou
může se zde ubytovat maximálně 5 osob
1/5 lůžkový apartmán s kucyňkou A/B 1/5 lůžkový apartmán s kucyňkou A/B
může se zde ubytovat maximálně 5 osob
1/2 pokoj s kuchyňkou 1/2 pokoj s kuchyňkou
může se zde ubytovat maximálně 2 osoby
Parkování, doprava
 • Parkování: Vlastní parkoviště

  Parkoviště pro autobusy a kamiony

Volný čas
 • Aquapark na blízku, Kino na blízku, Cyklotrasy v okolí, Tělocvična/sportovní hala

  Odpočinek: Stolní tenis (na blízku)

Další informace a okolí
 • Bezbariérové

  Obchodní centrum na blízku, Autobusová zastávka na blízku, Dětské hřiště na blízku, Nekuřácké prostředí, Objekt je nekuřácký, kouření je povoleno pouze na označených místech., Houbaření

Stravování
 • Možnost vaření venku: Možnost grilování

  Kuchyně

Čas příjezdu
od 14:00 hod.
Čas odjezdu
do 10:00 hod.
Užívané jazyky
Česky
Akceptované měny
CZK (Kč) , EUR (€)
Turistická daň (místní poplatek)
V ceně není zahrnuto
Ubytovací poplatek
Cena zahrnuje
Rezervační podmínky ubytování
Doplňující obchodní podmínky 1. Ceny a služby Orientační ceny ubytování a případných dalších služeb jsou uvedeny v prezentačních materiálech ubytovatele (internetové stránky, prospekty, apod.).Pro zákazníka je však závazná ta cena, která je uvedena v ubytovacím poukazu (dále jen voucher).Pro rozsah smluvně sjednaných služeb a cen je závazný jejich rozpis ve voucheru. Ubytovatel je oprávněn v případech, které nemůže ovlivnit (např. zásah vyšší moci), změnit dohodnuté podmínky pobytu. 2. Zrušení pobytu zákazníkem Zákazník je oprávněn zrušit objednávku kdykoliv před příjezdem. Zrušení pobytu vyžaduje písemnou elektronickou podobu (email s doručenkou) na adresu ssvozilova@seznam.cz. Rozhodující pro určení doby zrušení pobytu je datum a čas odeslání emailu. U větších skupin mohou být sjednány individuální storno poplatky. Ubytovatel nebude účtovat zákazníkovi výše uvedené storno poplatky, pokud nemohl čerpat sjednané služby z těchto důvodů: úmrtí v rodině, hospitalizace zákazníka nebo člena jeho rodiny, vážné onemocnění, povolávací rozkaz, živelná pohroma. Výše uvedené skutečnosti je zákazník povinen doložit písemným dokladem ubytovateli nejpozději do 3 dnů od jejich vzniku. 3. Platnost Tyto obchodní a storno podmínky jsou nedílnou součástí objednávky ubytování a ubytovacího poukazu (voucheru).