×

Apartament Old Town Chmielna 1 Gdańsk

Popis ubytovacího zařízení

Pokoje, služby Apartament Old Town Chmielna 1 Gdańsk je ideálním místem pro hosty, kteří hledají ubytování ve vkusně zařízeném pokoji ve městě Gdaňsk. Pokud chcete být online i během pobytu, můžete surfovat po internetu i na pokojích. Samostatné sociální zařízení je nedílnou součástí vybavení. Přesný a podrobný seznam poskytovaných služeb (včetně služeb za příplatek) a vybavení pokojů v Apartament Old Town Chmielna 1 Gdańsk naleznete níže ve formuláři při podrobnostech zvoleného pokoje.

Umístění a okolí V blízkosti ubytování nalezneme Kostel sv. Kateřiny 1.4 km , Národní Muzeum Gdaňsk 400 m, Národní Muzeum Gdaňsk 400 mHistorické Muzeum Gdaňsk 600 m, Národní Muzeum Gdaňsk 400 mHistorické Muzeum Gdaňsk 600 mKostel Svaté Marie 800 m, Národní Muzeum Gdaňsk 400 mHistorické Muzeum Gdaňsk 600 mKostel Svaté Marie 800 mObří vyhlídkové kolo Ambersky 300 m.

Stravování V ceně ubytování není zahrnuto stravování.

Platba Platba za pobyt je možná pouze v hotovosti. Podmínkou potvrzení závazné rezervace ze strany Apartament Old Town Chmielna 1 Gdańsk je zaplacení zálohy ve výši 30.

Příjezd, otevírací doba Ubytovat se v den příjezdu je možné od 15:00, pokoj je třeba opustit v den odjezdu nejpozději do 12:00. S personálem se domluvíte v následujících jazycích: Anglicky, Polsky.

Chmielna ulice, 76/78, 80-324, Gdaňsk (Polsko)
Internet
  • WiFi

Služby pro děti
  • Dětská postýlka

  • 100 m Nejbližší restaurace - nevlastní