Moje pobyty
Největší výběr ubytování v ČR rezervace ubytování Doporučujeme 222 500 555 v pracovních dnech od 7 do 22 hodin
v sobotu a v neděli od 8 do 22 hodin

Wellness pobyty

1048 pobytů

Tipy na wellness dovolenou 2016. Relaxace, uvolnění a fyzická i duševní úleva, to jsou hlavní znaky wellness pobytů, které se stávají důležitou součástí moderního způsobu života. Sedavá práce a stresující okamžiky způsobují nezdravý styl života, proti němuž tyto speciální pobyty bojují. Wellness pobyty jsou sestaveny z celé škály příjemných procedur, k nimž patří především masáže, zábaly a koupele. V některých případech jsou obohaceny o kosmetickou péči, zábavné programy či sportovní aktivity. Wellness pobyty myslí i na Vaše děti, a proto jsou v nabídce i speciální wellness pobyty pro rodiny s dětmi. 

bed 4 dny
(3 noci)
person 90%
meal polopenze

WELLNESS ENERGIE, 3 noci

Spa Resort Sanssouci * * * * Karlovy Vary

Pojeďte s Hotely.cz relaxovat na čtyři dny do Karlových Varů. Užijte procedury, solnou jeskyni, kávičku se zákuskem i volný vstup do Spa & Wellness centra Mercedes. pa Resort Sanssouci **** je nový lázeňský komplex, který vznikl spojením tří hotelů Švýcarský dvůr, Sanssouci a Villy Mercedes.

Sleva 60%
Cena od:
4 433 Kč
11 056 Kč
Zobrazit
bed 3 dny
(2 noci)
person 90%
meal polopenze

WELLNESS ENERGIE, 2 noci

Spa Resort Sanssouci * * * * Karlovy Vary

Spa Resort Sanssouci **** je nový lázeňský komplex, který vznikl spojením tří hotelů Švýcarský dvůr, Sanssouci a Villy Mercedes. pojeďte s Hotely.cz relaxovat do Karlových Varů a užijte si mimo jiné i volný vstup do Spa & Wellness centra Mercedes.

Sleva 59%
Cena od:
2 947 Kč
7 136 Kč
Zobrazit
bed 3 dny
(2 noci)
person 60%
meal polopenze

Dámská jízda snů v Parkhotelu Morris v Novém Boru

Parkhotel Morris Nový Bor * * * * Nový Bor

Speciální dámský program Parkhotelu Morris Nový Bor **** s polopenzí a VELKOU sadou nejen wellness procedur. Sekt, míchaný koktejl sex on the beach pro 2 osoby, medovo mléčná koupel, parafín pro hebké ruce, anticelulitidní zábal na stehna, pleťová maska a spoustu dalšího. Velká SLEVA - doporučujeme.

Sleva 59%
Cena od:
4 490 Kč
10 770 Kč
Zobrazit
bed 3 dny
(2 noci)
person 87%
meal polopenze

Třídenní pobyt v Jeseníkách s 10 wellness procedurami

Hotel Slovan * * * * Jeseník

Lázeňské město Jeseník se může stát místem pro vaší skvělou rekreaci. Dostane se vám vynikající polopenze a sady 10 báječných procedur např. privátní sauny z africké vrby, luxusní vířivky ři energetické masáže zad.

Sleva 59%
Cena od:
3 199 Kč
7 780 Kč
Zobrazit
bed 6 dní
(5 nocí)
person -%
meal snídaně

Výhodný pobyt v Karlových Varech - 5 nocí za cenu 4

HOTEL BOSTON * * * Karlovy Vary

Poznejte krásné a slavné Karlovy Vary, lázeňské město, které se pyšní řadou překrásných kolonád a četnými léčivými prameny. HOTEL BOSTON vás ubytuje jen 150m od známého karlovarského vřídla. Po celý den si můžete v hotelu dát voňavou kávu a jen tak si odpočívat.

Sleva 51%
Cena od:
6 271 Kč
12 705 Kč
Zobrazit
bed 5 dní
(4 noci)
person 90%
meal polopenze

WELLNESS ENERGIE, 4 noci

Spa Resort Sanssouci * * * * Karlovy Vary

Krásných pět dní v našich nejznámějších lázních - Karlových Varech. Přijeďte si užít harmonizační koupel, masáž, netradiční léčebnou péči o tělo i solnou jeskyni. Lázeňský komplex Spa Resort Sanssouci je moderním zařízením nabízejícím špičkovou péči v centru lázeňské zóny.

Sleva 51%
Cena od:
5 650 Kč
11 407 Kč
Zobrazit
Načíst další
TOPlist