Hotely a penziony po celé ČR,
rezervace ubytování 

844 468 359

v pracovních dnech od 8 do 21 hodin
v neděli a o svátcích od 11 do 19 hodin

Pobyty v Třeboni

Podrobné vyhledávání

1-25/26 pobytových balíčků

Wellness pohoda (7 dní)

Hotel Zlatá hvězda

* * * * Třeboň
Počet dní: 7Počet nocí: 6
Strava: snídaněCena: za osobu
Příjemné odpočinkové dny přímo v historickém centru města Třeboň si užijete v luxusním hotelovém wellness centru a při relaxačních procedurách v rámci pobytu.
cena od 6 485 KčZobrazit pobyt

Romantický pobyt

Hotel Zlatá hvězda

* * * * Třeboň
Počet dní: 3Počet nocí: 2
Strava: snídaněCena: za osobu
Nejkrásnější vyznání lásky své partnerce či partnerovi dopřejete při Romantickém pobytu, který Vám poskytne takové podmínky, že se budete cítit jako v romantickém filmu.
cena od 3 165 KčZobrazit pobyt

Zima v Třeboni

Garni Hotel Třeboň

* * * Třeboň
Počet dní: 3Počet nocí: 2
Strava: polopenzeCena: za 2 osoby
Vezměte svou drahou polovičku a užijte si relaxační balíček "Zima v Třeboni" pro získání nové energie a dobré nálady.
cena od 5 140 KčZobrazit pobyt

Kosmetický balíček

Hotel Zlatá hvězda

* * * * Třeboň
Počet dní: 4Počet nocí: 3
Strava: snídaněCena: za osobu
Čtyřdenní „zkrášlovací“ a relaxační pobyt v Třeboni nabízí příjemné odreagování od všedních záležitostí a načerpání síly do dalších pracovních dnů.
cena od 4 425 KčZobrazit pobyt

Pobyty v Třeboni

V jihočeském městě Třeboň se naskýtají hned dvě možnosti návštěvy lázeňských zařízení. Prvními třeboňskými lázněmi jsou Bertiny Lázně, které léčí pacienty s bolestivými stavy páteře a kloubů, pacienty s poúrazovým a pooperačním stavem, pacienty s artrózou, pacienty s revmatickým onemocněním, pacienty s Bechtěrevovou nemocí a jiné.

Přírodním léčivým zdrojem Bertiných lázní je slatina, patřící mezi tzv. paloidy, tedy přírodní látky vzniklé geologickými pochody. K procedurám, využívajících právě slatiny, patří slatinná koupel či slatinný zábal. Bertiny lázně se též zabývají wellness službami, které poskytují formou týdenních pobytů, víkendových pobytů nebo jen odpolední lázeňské procedury ve Třeboni. Druhé třeboňské lázně představují Lázně Aurora, ležící na západním okraji Třeboně, na poklidném místě u břehu rybníka Svět. I tyto lázně používají jako hlavní léčebnou techniku slatinné koupele a zábaly, a dále pak bylinné, uhličité nebo perličkové koupele.

Ve volném čase lázně uvádí několik příležitostí ke sportu, k nimž patří bowling, cykloturistika, kdy Třeboň a její okolí vytváří ideální podmínky pro cyklisty. Dále se tu nachází fitness centrum, minigolf, squash, tenis či příležitosti k turistice.
 


Perla Jižních Čech, město Třeboň, představuje centrum chráněné krajinné oblasti Třeboňsko. Třeboň je významným jihočeským lázeňským městem, kde návštěvníci rádi tráví relaxační a wellness pobyty. Hosté Třeboně mají na výběr několik hotelových zařízení, která poskytují luxusní ubytování i širokou nabídku wellness aktivit a wellness procedur prováděných ve špičkových wellness centrech.

Romantick Design Hotel se specializuje zejména na třeboňské romantické pobyty pro páry. K městu Třeboň také neodmyslitelně patří celá řada akcí, mezi které patří Rybářské Slavnosti, Běh Járy Cimrmana a další turisticky velmi atraktivní akce, jež si oblíbili i hosté wellness pobytů. Renesanční Hotel Zlatá Hvězda v Třeboni disponuje hotelovým wellness centrem, kde můžete využít mnohých služeb ke zpestření svého pobytu v Třeboni, jako jsou Aromatická bublinková koupel, whirlpool, sauna i celá řada masáží.

Třeboňsko je také rájem zámků a hradů. Za všechny lze jmenovat Státní zámek Červená Lhota či Státní zámek Třeboň. Dalšími třeboňskými lákadly, která zpestřují wellness pobyty, jsou prohlídka Pivovaru Regent, Schwarzenberské hrobky nebo čtyř mohutných bran, které Třeboň střeží.


TOPlist