Moje pobyty
Největší výběr ubytování v ČR rezervace ubytování Doporučujeme 222 500 555 v pracovních dnech od 7 do 22 hodin
v sobotu a v neděli od 8 do 22 hodin

Pobyty pro seniory

285 pobytů

Patříte do věkové kategorie 55+? Tak právě pro vás připravujeme soubor pobytů speciálně zaměřených na relaxaci, upevnění zdraví a duševní klid. Řiďte se heslem „aktivní v každém věku“. U seniorských pobytů klademe hlavní důraz na vyvážené programy s nezátěžovým a zdravotně prospěšným pohybem. V pobytových balíčcích naleznete vyšší počet vstupů do bazénů i vyhřátých vířivek, pestře zařazované ochutnávky kulinářských specialit, romantiku, návštěvy památek a třeba i cesty za vínem.

bed 3 dny
(2 noci)
person 96%
meal polopenze

O takové dámské jízdě se vám ani nezdá

Hotel Morris * * * * Česká Lípa

Speciální dámský program Hotelu Morris v České Lípě s VELKOU sadou nejen wellness procedur. Sekt, míchaný koktejl sex on the beach pro 2 osoby, vstupy do wellness, medovo mléčná koupel, parafín pro hebké ruce, anticelulitidní zábal na stehna, pleťová maska a spoustu dalšího. Velká SLEVA - doporučujeme. 

Sleva 62%
Cena od:
4 490 Kč
11 650 Kč
Zobrazit
bed 4 dny
(3 noci)
person 90%
meal polopenze

WELLNESS ENERGIE, 3 noci

Spa Resort Sanssouci * * * * Karlovy Vary

Pojeďte s Hotely.cz relaxovat na čtyři dny do Karlových Varů. Užijte procedury, solnou jeskyni, kávičku se zákuskem i volný vstup do Spa & Wellness centra Mercedes. pa Resort Sanssouci **** je nový lázeňský komplex, který vznikl spojením tří hotelů Švýcarský dvůr, Sanssouci a Villy Mercedes.

Sleva 60%
Cena od:
4 433 Kč
11 054 Kč
Zobrazit
bed 3 dny
(2 noci)
person 60%
meal polopenze

Dámská jízda snů v Parkhotelu Morris v Novém Boru

Parkhotel Morris Nový Bor * * * * Nový Bor

Speciální dámský program Parkhotelu Morris Nový Bor **** s polopenzí a VELKOU sadou nejen wellness procedur. Sekt, míchaný koktejl sex on the beach pro 2 osoby, medovo mléčná koupel, parafín pro hebké ruce, anticelulitidní zábal na stehna, pleťová maska a spoustu dalšího. Velká SLEVA - doporučujeme.

Sleva 59%
Cena od:
4 490 Kč
10 770 Kč
Zobrazit
bed 3 dny
(2 noci)
person 63%
meal polopenze

Jarní pobyt na Lipně s polopenzí (2-7 nocí)

Hotel FILIP * * * Lipno nad Vltavou

Jarní pobyt v rodinném hotelu, na jižním svahu vodní nádrže Lipno nad Vltavou, nad rekreačním střediskem Marina Lipno. Užijte si úžasného prostředí tzv. jihočeského moře, nedaleko Stezky korunami stromů a využijte jarní počasí, které dává možnost sportovat i za pravého poledne. Pobytový balíček na 2 - 7 nocí se slevou na děti.

Sleva 51%
Cena od:
2 132 Kč
4 280 Kč
Zobrazit
bed 5 dní
(4 noci)
person 90%
meal polopenze

WELLNESS ENERGIE, 4 noci

Spa Resort Sanssouci * * * * Karlovy Vary

Krásných pět dní v našich nejznámějších lázních - Karlových Varech. Přijeďte si užít harmonizační koupel, masáž, netradiční léčebnou péči o tělo i solnou jeskyni. Lázeňský komplex Spa Resort Sanssouci je moderním zařízením nabízejícím špičkovou péči v centru lázeňské zóny.

Sleva 51%
Cena od:
5 649 Kč
11 405 Kč
Zobrazit
bed 3 dny
(2 noci)
person 88%
meal polopenze

Alpská relaxace s adrenalinovou jízdou a neomezeným wellness ve Špindlerově Mlýně pro dvě osoby

Alpský hotel * * * Špindlerův Mlýn

Pojeďte s Hotely.cz relaxovat do špičkového horského střediska v údolí Svatý Petr. Čeká vás nově zrekonstruovaný hotel jen několik minut chůze od centra Špindlerova Mlýna. Připravenou máme adrenalinovou jízdu, neomezený vstup do wellness i opékání špekáčků na ohništi před hotelem.

Sleva 50%
Cena od:
2 798 Kč
5 500 Kč
Zobrazit
bed 5 dní
(4 noci)
person 89%
meal polopenze

Pětidenní pobyt 50+ (ne-čt)

Hotel a restaurace Panská * * * Bechyně

Pět dní strávených v příjemném prostředí Hotelu Panská v Bechyni vám pomůže načerpat nové síly. Zajímavým zážitkem bude komentovaná prohlídka starobylého františkánského kláštera i aromaterapeutická masáž. Pobytový balíček platí od neděle do čtvrtka a zahrnuje stravování formou polopenze.

Sleva 47%
Cena od:
4 790 Kč
8 895 Kč
Zobrazit
bed 8 dní
(7 nocí)
person -%
meal polopenze

Jesenický senior relax - týdenní wellness pobyt s INCLUSIVE DRINKS RED

Holiday resort Losinka * * * Rapotín

Užijte si týdenní seniorský pobyt nedaleko Zámku Velké Losiny, na úpatí Hrubého Jeseníku. Celý komplex leží nedaleko Termálních Lázní Velké Losiny s nově otevřeným Termálním parkem. Holiday Resort se rozprostírá na ploše zhruba 23 tis. m2, mezi lesem a říčkou Losinkou. V pobytovém balíčku najdete polopenzi, dvě wellness procedury a INCLUSIVE DRINKS RED - neomezenou konzumaci vybraných alko i nealko nápojů. 

Sleva 46%
Cena od:
7 560 Kč
13 900 Kč
Zobrazit
Načíst další
TOPlist