Největší výběr ubytování v ČR rezervace ubytování Doporučujeme 222 532 583 v pracovních dnech od 8 do 17 hodin
v sobotu od 9 do 12 hodin a v neděli
od 13 do 16 hodin
 • Obrázek z fotogalerie hotelu Villa Savoy
 • Obrázek z fotogalerie hotelu Villa Savoy
 • Obrázek z fotogalerie hotelu Villa Savoy
 • Obrázek z fotogalerie hotelu Villa Savoy
 • Obrázek z fotogalerie hotelu Villa Savoy

Kompletní léčení

Villa Savoy * * * * Chopinova 498/8, Mariánské Lázně
Koupit jako dárek
Popis pobytu:

Kompletní léčení vašeho těla i ducha vám poskytne Villa Savoy se svou nabídkou lázeňského odpočinku. Během osmi dní absolvujete 24 ozdravných procedur, které vám pomohou s vašimi zdravotními problémy. K dispozici budete mít župan a hotelové pantofle.

Ceny pobytů Telefonická poptávka do hotelu: 222 532 583
Období od - do Počet dní/nocí Termín příjezdu Termín odjezdu Cena od Přejít k poptávce
4.12.2016 - 23.12.2016 8 dní (7 nocí) 12 775 Kč

Pobyt obsahuje

 • 7x ubytování 
 • 7x plná penze
 • 1x welcome drink
 • Vstupní lékařská prohlídka
 • 24 procedur na osobu a pobyt dle lékařského předpisu
 • Pitná kúra
 • Lázeňská taxa, místní poplatky a DPH
 • Vstup do wellness (finská a infračervená sauna)
 • Župan a hotelové pantofle
 • Trezor v pokoji
 • Bezplatná Wi-Fi v celém hotelu
 • PC a internetový koutek

 • Cena je uvedena za osobu v plně obsazeném dvoulůžkovém pokoji Classic

Služby hotelu

Zkušený personál doporučí to pravé z nabídky terapií a sestaví individuální program, včetně pitné kúry, dle zdravotního stavu a přání. O spokojenost klientů se po celou dobu pobytu starají odborně vyškolení pracovníci a lázeňský hotelový lékař.

Pro hosty je k dispozici široká nabídka léčebných a relaxačních procedur a nově zrekonstruované balneo. Hotel poskytuje tradiční léčebné a rehabilitační metody, které využívají unikátních mariánskolázeňských léčivých zdrojů jako jsou Mariin plyn, minerální prameny (studené kyselky) a rašelina. Tyto přírodní zdroje jsou doplněny o moderní wellness procedury, plné vonných přísad a bylinných esencí. Mezi poskytované wellness procedury patří reflexní, podvodní a klasické masáže, parafínové zábaly, slatinné zábaly, vířivé koupele, suché uhličité koupele lymfatická drenáž, elektroléčba, plynové injekce.

 • parkoviště - 100 Kč
 • bezbarierový přístup

Gastronomické služby

V hotelu je stylově zařízená restaurace se širokou nabídkou tradiční české i mezinárodní kuchyně. Pokrmy jsou připravovány dle tradičních receptur, avšak s ohledem na moderní trendy zdravé výživy, která je nedílnou součástí léčebných a wellness pobytů. Restaurace dále může nabídnout nejen diety na redukci váhy, ale i bezlepkovou dietu a vegetariánské menu.

V létě je k dispozici terasa s obsluhou i sluneční louka s lehátky.

Nově zrekonstruovaná útulná kavárna s krbem slouží zároveň jako společenská místnost pro hotelové hosty. K dispozici jsou SAT-TV, knihovna a stolní hry. Nabízí tradiční české dezerty, chutnou kávu, čaje a kvalitní regionální vína.

V hotelu se pravidelně pořádají společenské a tématické večery s hudbou k tanci i poslechu.

 • kavárna
 • venkovní terasa
 • bar
 • restaurace

Doplňkové služby

Knihovna je v kavárně. Dále hosté mohou využít počítačový koutek s internetem.

 • domácí mazlíčci - 250 Kč

Sportovní možnosti

Pro hosty jsou v hotelu k dispozici 2 sauny zdarma (finská, infra). Dále jsou připraveny wellness procedury v nově zrekonstruovaném balneo zařízení.

V Mariánských Lázních najdete vše co k wellness patří, čistý vzduch, nádhernou přírodu, lázeňskou architekturu, bohaté sportovní vyžití a služby na vysoké úrovni.
Okolí je vhodné pro turistiku a cykloturistiku.

 • lázeňské služby
 • sauna

Služby pro motoristy

K dispozici jsou 2 garáže a 3 parkovací místa pod kamerovým dozorem.

Kongresové a školící služby

Wellness služby

Mariánskolázeňský hotel Villa SAVOY Spa Park (bývalý Hotel Silva) postavený v secesním stylu a citlivě nedávno zrekonstruovaný nabízí ubytování ve čtyřhvězdičkovém komfortu a také své vlastní wellness a rehabilitační centrum s hotelovým lékařem. Hotel je zasazen kolem zeleně lázeňského parku a kousek od kolonády a hlavní třídy v Mariánských Lázních. Kuchařské speciality si můžete vychutnat v hotelové restauraci stejně jako příjemně posedět v baru či kavárně.

Vyznavače cyklistiky potěší skutečnost, že si mohou vypůjčit kola na přes recepci hotelu Villa SAVOY Spa Park a vyjet se tak podívat do krásné přírody kolem Mariánských Lázní. Pokud chcete zkusit Nordic Walking, tak není nic snazšího, než požádat o půjčení taktéž recepci hotelu, která vám může zajistit i instruktora. Pokud se chcete se oddávat wellness, což znamená mít regenerovat duševně i tělesně, pak vyzkoušejte minerální koupele, které jsou prováděné v hotelu Villa SAVOY Spa Park odborným personálem s lékařským dohledem. Obsahují oxid uhličitý a huminové kyseliny, které působí pozitivně na činnost i srdce a ledvin a mající také antistresový účinek. Dle vašeho přání personál přidá i různé přísady. Například přídavek kopřivy vám zjemní pokožku a urychlí hojení ran či ekzému. Přejete-li si zvýšit obranyschopnost organismu, tak si nechte doplnit svou koupel solí z Mrtvého moře. Wellness procedurou, která je spíše kosmetického rázu a je využívají ji hlavně pro ženy jsou Parafangové zábaly. Díky nim dochází ke zpevnění a revitalizaci měkké kůže, redukci tolik neoblíbené celulitidy či k odbourání tukových polštářků. Parafango je označení pro mořské bahno a parafín. Tato kombinace životodárné síly země a moře je mocný prostředek tělové kosmetiky.

Lázeňské služby

Villa SAVOY Spa Park (bývalý Hotel Silva) leží na okraji Slavkovského lesa v lázeňském parku a zároveň pouhých 200 metrů od lázeňské kolonády v Mariánských Lázních. Přímo v hotelu se nachází lázeňské a léčebné oddělení, které je připraveno svým klientům poskytnout dokonalou péči a přinést nové příjemné lázeňské žážitky.

Hotel disponuje technologií Lavatherm, která se používá při bolestech svalů, při zánětech, při artritidě a podobně. Lavatherm má široké uplatnění. Balíček se přiloží na léčené místo a stisknutím plíšku se okamžitě začne generovat teplo. Dá se použít i k chladivé terapii, a to vychlazením balíčku Lavatherm.

Zdravé a příjemné prohřátí těla přináší slatinná koupel, která je doporučená k léčbě onemocnění kloubů, páteře a svalů. Při správně aplikované léčbě dochází ke zlepšení pohyblivosti tělesných orgánů. Používáte-li analgetika, používaná dávka může být snížena díky pozitivním účinkům této lázeňské terapie.

Není novinkou, že pravidelný pitný režim je pro správné fungování lidského organismu nezbytný. Pokud podstoupíte pitnou léčbu naordinovanou lékařem, můžete si návyk příjmu tekutin navozený v klidné lázeňské atmosféře přenést i domů. Druh minerální vody mariánskolázeňských pramenů a každodenní množství Vám bude předepsáno na základě diagnostiky Vašeho organismu. Reflexní masáž, která je preventivní a léčivou metodou dostupnou každému, hotel nabízí v rámci svého léčebného a rehabilitačního oddělení. Spočívá v tlaku na určitá místa chodidel nebo rukou, kde se nacházejí plošky a body, které jsou propojeny s nervovými reflexy s orgány nebo určitými částmi těla. Reflexní masáž provádí vyškolený masér nejen v oblasti páteře a hrudníku. Tato metoda napomáhá při dlouhodobých chronických nemocech a zrovna tak odstraňuje akutní krátkodobou bolest.

Relaxace
postel 3 dny
(2 noci)
osoby 92%
strava polopenze

Relaxace

Villa Savoy * * * * Mariánské Lázně

Relaxujte pro svůj fyzický i duševní klid a pohodu a přijeďte na regenerační a relaxační pobyt do Villa SAVOY Spa Park Hotelu v Mariánských Lázních. Tento balíček doporučujeme jako lázeňský wellness pobyt pro seniory.

Cena od:
2 925 Kč
Zobrazit
Klasické léčení
postel 8 dní
(7 nocí)
osoby 92%
strava polopenze

Klasické léčení

Villa Savoy * * * * Mariánské Lázně

Klasickou léčbu v Mariánských Lázních vám hotel naordinuje dle lékařského vyšetření. Poslechněte své tělo i mysl a obnovte své zdraví tím nejlepším způsobem. Tento pobyt zahrnujte celkem 14 lázeňských procedur, pitnou kúru a polopenzi.

Cena od:
10 500 Kč
Zobrazit
Kompletní léčení
postel 8 dní
(7 nocí)
osoby 92%
strava plná penze

Kompletní léčení

Villa Savoy * * * * Mariánské Lázně

Kompletní léčení vašeho těla i ducha vám poskytne Villa Savoy se svou nabídkou lázeňského odpočinku. Během osmi dní absolvujete 24 ozdravných procedur, které vám pomohou s vašimi zdravotními problémy. K dispozici budete mít župan a hotelové pantofle.

Cena od:
12 775 Kč
Zobrazit
Romantický pobyt
postel 3 dny
(2 noci)
osoby 92%
strava polopenze

Romantický pobyt

Villa Savoy * * * * Mariánské Lázně

Dovedete si představit romantičtější zážitek než večeři při svíčkách s láhví výtečného vína? Užijte si společné chvíle v hotelovém wellness centru. Mariánské Lázně jsou pro takový romantický zážitek jako stvořené.

Cena od:
3 625 Kč
Zobrazit
Beauty pobyt
postel 3 dny
(2 noci)
osoby 92%
strava polopenze

Beauty pobyt

Villa Savoy * * * * Mariánské Lázně

Pečujte kvalitně o svou jemnou pleť, budete odměněna novou svěžestí a zářící krásou. Čekají vás čtyři zkrášlující procedury, například Kleopatra, voňavá masáž a masáž hlavy. Součástí balíčku je i základní ošetření pleti SAINKHO.

Cena od:
4 000 Kč
Zobrazit

Hotel se nachází na okraji lesoparku, jen pár metrů od lázeňského centra Mariánských Lázní.

 • informační služba: 1.0 km
 • autobusové nádraží: 2,5 km
 • letiště: 45.0 km
 • zastávka MHD: 0,2 km
 • vlakové nádraží: 2,5 km
 • centrum města: 0,2 km
 • 49°58'48.473"
 • 12°42'10.812"

Zaslat poptávku

Turistické cíle:

 • Turistická známka č. 458 - Mariánské Lázně Světoznámé lázeňské městečko v západních Čechách.
 • Kolonáda v Mariánských Lázních.   Hlavní lázeňskou promenádou a významnou stavební památkou je pseudobarokní litinová kolonáda z roku 1889. K pitným kúrám jsou zde přivedeny prameny Křížový, Karolinin a Rudolfův. Před kolonádou se velké pozornosti těší zpívající fontána, která má každou lichou hodinu hudební produkci doplněnou ve 21 a...
 • Maria Spa - Mariánské Lázně Mariánské lázně jsou bezesporu jedny z nejznámějších lázních u nás a možná i v Evropě. Jsou to lázně, které jsou velmi tradiční a snaží se na svou tradici navazovat i v dnešní době. V květnu 2011 byl znovu otevřen hotel Maria Spa, který prošel rozsáhlou rekonstrukcí a stal se opravdovým architektonickým skvostem....
 • Mariánské Lázně - Kostel anglikánské církve V Mariánských Lázních ve svahu mezi budovami gymnázia a mariánskolázeňské radnice stojí anglikánský kostel. Stavba z červených ostře pálených neomítnutých cihel je dílem londýnského architekta Williama Burgese a podle jeho plánů ji postavil stavitel Friedrich Zickler v roce 1879. Podnět k jeho vybudování dala...
 • Mariánské Lázně - Kostel Nanebevzetí Panny Marie Kostel Nanebevzetí Panny Marie stojí na Goethově náměstí. Byl postaven na místě, kde stávala od roku 1820 zděná kaple Narození Panny Marie. Stavba kostela v novobyzantském stylu vznikala v letech 1844-48. Kostel v roce 1848 vysvětil opat Heinl a roku 1850 konsekroval kardinál arcibiskup Bedřich ze Schwarzenberku. Bazilika má...

Fotografie turistických oblastí od klientů

Turistická známka č. 458 - Mariánské Lázně

typ

Jarmila P.

28.12.2015

Hotel se nachází jak nedaleko kolonády, tak je od něj pár kroků do přírody. Po dobře zpracovaných informačních značek a směrovek je možné činit procházky s cílem jak po nádherném lázeňském městě, tak i po jeho malebném okolí.

Kolonáda v Mariánských Lázních.

typ

F.

29.3.2016

Kolonáda je vhodná pro posezení na kávě za pěkného počasí.

Maria Spa - Mariánské Lázně

typ

Marek M.

22.11.2016

Mariánské Lázně jsou krásné a mohu vřele doporučit.

typ

ludmila H.

3.1.2016

Podnikli jsme procházku do okolí hotelu Kriváň směrem ke hotelu Golf, je to nádherná krajina a doplnilo to náš pobyt i po stránce relaxační a zdravotní.

Villa Savoy 0 Villa Savoy 1 Villa Savoy 2 Villa Savoy 3 Villa Savoy 4

Zaslat poptávku
TOPlist