Hotely a penziony po celé ČR,
rezervace ubytování 

844 468 359

v pracovních dnech od 8 do 21 hodin
v neděli a o svátcích od 11 do 19 hodin

Pobyty v Luhačovicích

Podrobné vyhledávání

1-25/132 pobytových balíčků

Relax balíček Vega 6

10%

Hotel Vega

* * * Luhačovice
Počet dní: 6Počet nocí: 5
Strava: polopenzeCena: za osobu
Obnovte své síly a nechte se hýčkat v luhačovickém Hotelu Vega při masážích a koupelích.
cena od 5 445 Kčpůvodně 6 050 KčZobrazit pobyt

Wellness pobyt na přání

10%

Hotel Vega

* * * Luhačovice
Počet dní: 6Počet nocí: 5
Strava: polopenzeCena: za osobu
Vyslovte svá přání a prožijte pět nocí v doprovodu wellness procedur. Hotel Vega vám nabídne opravdu neskromné množství relaxačních zážitků.
cena od 5 697 Kčpůvodně 6 330 KčZobrazit pobyt

Relax balíček Magie 6

10%

Hotel Vega

* * * Luhačovice
Počet dní: 6Počet nocí: 5
Strava: polopenzeCena: za osobu
Relax balíček na 5 nocí a 6 dní Vám poskytne krásné zážitky a chvíle odpočinku při různých procedurách.
cena od 5 634 Kčpůvodně 6 260 KčZobrazit pobyt

Komplexní kúra 22 dní

Lázeňský hotel MIRAMARE

* * * * Luhačovice
Počet dní: 8Počet nocí: 7
Strava: plná penzeCena: za osobu
Komplexní kúra se vztahuje na léčbu diabetiků, pacientů s dýchacími onemocněními i pacientů po operacích. Celkový pobyt se soustřeďuje na regeneraci a zlepšení zdravotního stavu.
cena od 9 800 KčZobrazit pobyt

Komplexní kúra 18 dní

Lázeňský hotel MIRAMARE

* * * * Luhačovice
Počet dní: 8Počet nocí: 7
Strava: plná penzeCena: za osobu
Komplexní kúra se vztahuje na základní léčbu diabetiků, pacientů s dýchacími onemocněními i pacientů po operacích. Celkový pobyt se soustřeďuje na regenaraci a zlepšení zdravotního stavu.
cena od 9 100 KčZobrazit pobyt

Pobyty v Luhačovicích

Luhačovické lázně jsou největšími lázněmi na Moravě, znamenité svými přírodními léčivými prameny, které jsou prohlašovány jako jedny z nejúčinnějších v Evropě. Jejich dlouholetou tradici jistí lázeňská léčba dýchacích cest, tedy astma či alergie, trávicího ústrojí – poruchy trávení a nechutenství, diabetu a pohybového aparátu. Velký počet hostů si zakládá na proslulých lázeňských léčivých pramenech, příznivých klimatických podmínkách a krásné přírodě.

Luhačovice nabízí opravdu neskromné ubytovací možnosti, kdy se lze ubytovat v jednom z hotelů, mezi něž patří Hotel Fontána nebo Hotel U Havlíčka a lázeňských domů, k nimž se řadí Lázeňský hotel Miramare či Lázeňský hotel Vila Antoaneta.

Nejznámějšími luhačovickými prameny jsou Vincentka, užívaná již léta jako přírodní léčivá minerální voda, dále Aloiska, Ottovka, Pramen Dr. Šťastného a Sv. Josefa. Luhačovice nabízí několik vyznačených tras k pěší turistice, a to i v okolí města. Velmi příznivé podmínky jsou v Luhačovicích tvořeny i pro cykloturistiku.


Jako balzám na duši působí procházka po klidných kolonádách ve městě Luhačovice. Přestože jsou Lázně Luhačovice největšími moravskými lázněmi, panuje zde poklidná lázeňská atmosféra, jako stvořená pro klidné relaxační a wellness pobyty. V Luhačovicích se snoubí typická roubená architektura, příznivé klimatické podmínky a nádherná příroda Slovácka.

Luhačovice proto mohou nabídnout svým hostům nejen lázeňské a wellness pobyty v hotelových zařízeních, mezi něž patří luhačovický wellness Hotel Vega, ale také možnosti aktivní wellness relaxace. Využitím služeb wellness Lázeňského komplexu Miramare v centru Luhačovic prožijete nezapomenutelný wellness víkend. Delší wellness pobyt může být spojen s relaxací v soláriu, v sauně nebo v rekreačních bazénech tohoto, na pobytové balíčky neskoupého, luhačovického hotelu. Přichystat překvapení někomu blízkému v podobě wellness pobytového balíčku tedy není nemožné díky nevšední nabídce v Luhačovicích.


TOPlist