Hotely a penziony po celé ČR,
rezervace ubytování 

844 468 359

v pracovních dnech od 8 do 21 hodin
v neděli a o svátcích od 11 do 19 hodin

Pobyty v Luhačovicích

Podrobné vyhledávání

1-25/124 pobytových balíčků

Letní zážitková dovolená pro dva

39%

Hotel Vega

* * * Luhačovice
Počet dní: 3Počet nocí: 2
Strava: polopenzeCena: za 2 osoby
Hotel Vega a letní zážitková dovolená pro dvě osoby nabízí aktivní pobyt včetně animačních programů pro děti a vstupu na nejdelší přírodní skluzavku.
cena od 4 798 Kčpůvodně 7 960 KčZobrazit pobyt

Letní zážitková dovolená - 2 noci

39%

Hotel Vega

* * * Luhačovice
Počet dní: 3Počet nocí: 2
Strava: polopenzeCena: za osobu
Hotel Vega a letní zážitková dovolená Vám nabízí aktivní pobyt pro celou rodinu včetně animačních programů pro děti a vstupu na nejdelší přírodní skluzavku.
cena od 2 399 Kčpůvodně 3 980 KčZobrazit pobyt

Letní zážitková dovolená - 4 noci

39%

Hotel Vega

* * * Luhačovice
Počet dní: 5Počet nocí: 4
Strava: polopenzeCena: za osobu
Přijeďte prožít Letní zážitkovou dovolenou do hotelu Vega, kde je pro Vás připraveno spoustu nových zážitků pro dospělé i děti včetně vstupu na nejdelší přírodní skluzavku.
cena od 4 499 Kčpůvodně 7 390 KčZobrazit pobyt

Letní dovolená 2014

25%

Lázeňský & wellness hotel Niva

* * * Luhačovice
Počet dní: Dle výběruPočet nocí: Dle výběru
Strava: snídaněCena: za osobu
Přijeďte na letní dovolenou do hotelu Niva, kde na Vás čeká ubytování, kvalitní stravování, koupání ve vnitřním i venkovním bazénu a hlavně odpočinek v příjemném prostředí Luhačovic.
cena od 885 Kčpůvodně 1 180 KčZobrazit pobyt

Lázně na zkoušku

23%

Lázeňský hotel MIRAMARE

* * * * Luhačovice
Počet dní: 8Počet nocí: 7
Strava: plná penzeCena: za osobu
Pobyt Lázně na zkoušku je doporučen "lázeňským nováčkům". Skládá se z klasických léčebných procedur, vhodných pro každého z vás.
cena od 10 500 Kčpůvodně 13 650 KčZobrazit pobyt

Komplexní kúra 18 dní

20%

Lázeňský hotel MIRAMARE

* * * * Luhačovice
Počet dní: 8Počet nocí: 7
Strava: plná penzeCena: za osobu
Komplexní kúra se vztahuje na základní léčbu diabetiků, pacientů s dýchacími onemocněními i pacientů po operacích. Celkový pobyt se soustřeďuje na regenaraci a zlepšení zdravotního stavu.
cena od 12 600 Kčpůvodně 15 750 KčZobrazit pobyt

Komplexní kúra 22 dní

19%

Lázeňský hotel MIRAMARE

* * * * Luhačovice
Počet dní: 8Počet nocí: 7
Strava: plná penzeCena: za osobu
Komplexní kúra se vztahuje na léčbu diabetiků, pacientů s dýchacími onemocněními i pacientů po operacích. Celkový pobyt se soustřeďuje na regeneraci a zlepšení zdravotního stavu.
cena od 13 300 Kčpůvodně 16 450 KčZobrazit pobyt

Pobyty v Luhačovicích

Luhačovické lázně jsou největšími lázněmi na Moravě, znamenité svými přírodními léčivými prameny, které jsou prohlašovány jako jedny z nejúčinnějších v Evropě. Jejich dlouholetou tradici jistí lázeňská léčba dýchacích cest, tedy astma či alergie, trávicího ústrojí – poruchy trávení a nechutenství, diabetu a pohybového aparátu. Velký počet hostů si zakládá na proslulých lázeňských léčivých pramenech, příznivých klimatických podmínkách a krásné přírodě.

Luhačovice nabízí opravdu neskromné ubytovací možnosti, kdy se lze ubytovat v jednom z hotelů, mezi něž patří Hotel Fontána nebo Hotel U Havlíčka a lázeňských domů, k nimž se řadí Lázeňský hotel Miramare či Lázeňský hotel Vila Antoaneta.

Nejznámějšími luhačovickými prameny jsou Vincentka, užívaná již léta jako přírodní léčivá minerální voda, dále Aloiska, Ottovka, Pramen Dr. Šťastného a Sv. Josefa. Luhačovice nabízí několik vyznačených tras k pěší turistice, a to i v okolí města. Velmi příznivé podmínky jsou v Luhačovicích tvořeny i pro cykloturistiku.


Jako balzám na duši působí procházka po klidných kolonádách ve městě Luhačovice. Přestože jsou Lázně Luhačovice největšími moravskými lázněmi, panuje zde poklidná lázeňská atmosféra, jako stvořená pro klidné relaxační a wellness pobyty. V Luhačovicích se snoubí typická roubená architektura, příznivé klimatické podmínky a nádherná příroda Slovácka.

Luhačovice proto mohou nabídnout svým hostům nejen lázeňské a wellness pobyty v hotelových zařízeních, mezi něž patří luhačovický wellness Hotel Vega, ale také možnosti aktivní wellness relaxace. Využitím služeb wellness Lázeňského komplexu Miramare v centru Luhačovic prožijete nezapomenutelný wellness víkend. Delší wellness pobyt může být spojen s relaxací v soláriu, v sauně nebo v rekreačních bazénech tohoto, na pobytové balíčky neskoupého, luhačovického hotelu. Přichystat překvapení někomu blízkému v podobě wellness pobytového balíčku tedy není nemožné díky nevšední nabídce v Luhačovicích.


TOPlist