Největší výběr ubytování v ČR rezervace ubytování Doporučujeme 222 500 555 v pracovních dnech od 7 do 22 hodin
v sobotu a v neděli od 8 do 22 hodin

Lázeňské pobyty v Lipové-lázních s polopenzĂ­

1 pobyt

Zavítejte do malebné horské vesničky na rozhraní Hrubého Jeseníku a Rychlebských hor. Obec Lipová-lázně se nachází v Chráněné krajinné oblasti Jeseníky, kde je obklopena krásnou zachovalou přírodou, jenž přispívá k pohodovému a regeneračnímu lázeňskému pobytu.

Léčebný lázeňský pobyt v Lázních Lipová nabízí kvalitní a moderní způsob regenerace vašeho tělesného i duševního zdraví. V Lázních Lipová lze léčit problémy s obezitou i nemoci kožní, a to s doprovodem tradiční medicíny a dlouholeté praxe. Svěřte se do zkušené péče, kterou vám nabízí pracovníci tříhvězdičkového Hotelu Helios.

Ve volném čase při vašem lázeňsko-lipském pobytu jistě stojí za návštěvu Muzeum i naučná stezka Johanna Schrotha, Luisin pramen nebo pramen Císaře Josefa II., Památník obětem Frývaldovské stávky i další zajímavá místa.

bed 4 dny
(3 noci)
person 94%
meal polopenze

Senior víkend

Hotel Helios * * * Lipová-lázně

Čtyřdenní Senior pobyt v Hotelu Helios v Lipové-lázních vyčaruje úsměv na líci nejednoho z rodičů či prarodičů. Využijte skvělou příležitost a relaxujte v malebné horské obci ležící na rozhraní pohoří Hrubého Jeseníku a Rychlebských hor.

Cena od:
2 800 Kč
Zobrazit
TOPlist