Moje pobyty
Největší výběr ubytování v ČR rezervace ubytování Doporučujeme 222 532 583 v pracovních dnech od 8 do 17 hodin
v sobotu od 9 do 12 hodin a v neděli
od 13 do 16 hodin

Lázeňské pobyty

539 pobytů

Lázeňské pobyty 2016 jsou výběrem toho nejlepšího co nabízejí tradiční česká i moravská lázeňská centra. Potřebuje nabrat sílu, zotavit se po zdravotních komplikacích nebo chcete jen relaxovat na té nejvyšší úrovni? Pak zvolte nabídku lázeňských pobytů plných účinných procedur. Využijte například blahodárné účinky minerálních pramenů ve Františkových Lázních, slatiny v Lázních Bělohrad či křišťálově čistého vzduchu v Lázních Karlova Studánka. Těšit se můžete na spousty speciálních pohybových aktivit, procedur i cvičení, která napomohou co nejrychlejší regeneraci. Součástí většiny lázeňských pobytů je vstupní lékařská prohlídka, na jejímž základě je pacientovi určena sestava nejvhodnějších léčebných a relaxačních procedur. Nedílnou součástí pobytů bývá zábava a bohatý lázeňský kulturní program.

bed 6 dní
(5 nocí)
person 72%
meal polopenze

Wellness TOP balíček od Spa Hotelu Millenium

Spa Hotel Millenium * * * Karlovy Vary

Tento karlovarský lázeňský pobyt je plný báječných relaxačních a ozdravných procedur. Můžete se těšit třeba na luxusní celotělový balzámový zábal, který krásně zhydtratuje vaši pokožku. A taková relaxační čokoládová perlivá koupel příjemně zrelaxuje znavené smysly.

Sleva 44%
Cena od:
6 990 Kč
12 390 Kč
Zobrazit
bed 8 dní
(7 nocí)
person 97%
meal polopenze

Pobyt v Mariánských Lázních

Hotel Excelsior **** * * * * Mariánské Lázně

Týdenní pobyt v Mariánských Lázních s polopenzí a 15 relaxačními a rehabilitačními procedurami. Pobyt je doplněn vstupem do hotelového bazénu se slanou vodou, římských lázní v sesterském hotelu Monty.

Sleva 25%
Cena od:
9 495 Kč
12 595 Kč
Zobrazit
bed 4 dny
(3 noci)
person 87%
meal polopenze

Letní pobyt v Třeboni se vstupem do lázní Aurora (3 noci)

Hotel Galerie Třeboň * * * * Třeboň

Užijte si letní čtyřdenní krásu Jižních Čech v Hotelu Galerie Třeboň. Hotel leží v historickém centru města plného turisticky atraktivních míst, památek a světoznámých lázní. V pobytovém balíčku je zahrnuta polopenze, lahev vína i vstup do bazénu lázní Aurora.

Sleva 21%
Cena od:
5 790 Kč
7 250 Kč
Zobrazit
bed 3 dny
(2 noci)
person 87%
meal polopenze

Letní pobyt v Třeboni se vstupem do lázní Aurora (2 noci)

Hotel Galerie Třeboň * * * * Třeboň

Užijte si se svou drahou polovičkou třídenní letní krásu Jižních Čech v Hotelu Galerie Třeboň. Hotel leží v historickém centru města plného turisticky atraktivních míst, památek a světoznámých lázní. V pobytovém balíčku je zahrnuta polopenze, lahev vína i vstup do bazénu lázní Aurora.

Sleva 21%
Cena od:
3 990 Kč
5 000 Kč
Zobrazit
bed 4 dny
(3 noci)
person 100%
meal polopenze

Romantika v lázních

Hotel IMPERIAL * * * * Karlovy Vary

Romantický balíček v Karlových Varech Vám nabízí romantickou večeři při svíčkách se sklenkou sektu, odpočinkové procedury, bazén, saunu a whirlpool. Indická masáž hlavy je jemná a velmi příjemná masáž, která účinně pomáha od nervozity, napětí a stresu.

Sleva 21%
Cena od:
9 566 Kč
11 970 Kč
Zobrazit
bed 5 dní
(4 noci)
person 90%
meal polopenze

Letní dovolená v lázních na 5 dní

Lázeňský dům Moravan * * * * Teplice nad Bečvou

I pětidenní dovolená v lázních může pomoci od zdravotních obtíží a stresu. Lázeňský dům Moravan v Teplicích nad Bečvou připravil balíček s léčebným programem a polopenzí. Báječné uvolnění přinese například brusinková masáž s rakytníkovým olejem a brusinková uhličitá koupel se zábalem.

Sleva 20%
Cena od:
3 652 Kč
4 544 Kč
Zobrazit
bed 7 dní
(6 nocí)
person 90%
meal polopenze

Letní dovolená v lázních na 7 dní

Lázeňský dům Moravan * * * * Teplice nad Bečvou

Tato týdenní dovolenka v lázních zahrnuje skvělý léčebný program, polopenzi a uvítací drink. Při procedurách vás bude provázet svěží vůně brusinek a rakytníku. Masáž uvolní ztuhlé svaly a vaše nohy budou vděčné za vířivou lázeň. A pro zpestření pobytu je připravena hodina bowlingu v LD Janáček.

Sleva 20%
Cena od:
5 268 Kč
6 564 Kč
Zobrazit
bed 4 dny
(3 noci)
person 91%
meal snídaně

Letní relax

HOTEL AGRICOLA * * * * Mariánské Lázně

HOTEL AGRICOLA v Mariánských Lázních vás zve na báječný Letní relax. Hned při příjezdu dostanete uvítací přípitek. V ceně pobytu jsou zahrnuty bohaté snídaně, zapůjčení županu, parkování a volný vstup do bazénu a sauny. K dispozici je volně hotelová zahrada, kde si můžete zahrát minigolf nebo jen tak relaxovat.

Sleva 18%
Cena od:
2 757 Kč
3 351 Kč
Zobrazit
bed 3 dny
(2 noci)
person 84%
meal snídaně

Zbavte se celulitidy ve Františkových Lázních

Pension Rossini * * * Františkovy Lázně

Trápí vás takzvaná pomerančová kůže a nevíte si rady, jak se jí zbavit? Pak se svěřte do péče odborníků, kteří vám poradí jak na to. Zeštíhlující skořicový zábal pomůže s prokrvením a ruční lymfatická masáž správně rozproudí tok lymfy.

Sleva 11%
Cena od:
4 490 Kč
4 990 Kč
Zobrazit
bed 4 dny
(3 noci)
person 89%
meal polopenze

Prodloužený víkend VITAL

HOTEL SPA SMETANA - VYŠEHRAD * * * * Karlovy Vary

Podpořte svou vitalitu díky skvělé relaxační nabídce a profesionální péči v HOTELU SPA SMETANA - VYŠEHRAD, který pro vás vytvořil balíček nazvaný Prodloužený víkend VITAL. Čeká vás pneumopunktura, která spočívá v aplikaci oxidu uhličitého do oblasti akupunkturních bodů kolem páteře a kloubů, což snižuje bolesti zad a kloubů.

Sleva 10%
Cena od:
4 140 Kč
4 600 Kč
Zobrazit
Načíst další
TOPlist