Moje pobyty
Největší výběr ubytování v ČR rezervace ubytování Doporučujeme 222 532 583 v pracovních dnech od 8 do 17 hodin
v sobotu od 9 do 12 hodin a v neděli
od 13 do 16 hodin

Lázeňské pobyty

528 pobytů

Lázeňské pobyty 2016 jsou výběrem toho nejlepšího co nabízejí tradiční česká i moravská lázeňská centra. Potřebuje nabrat sílu, zotavit se po zdravotních komplikacích nebo chcete jen relaxovat na té nejvyšší úrovni? Pak zvolte nabídku lázeňských pobytů plných účinných procedur. Využijte například blahodárné účinky minerálních pramenů ve Františkových Lázních, slatiny v Lázních Bělohrad či křišťálově čistého vzduchu v Lázních Karlova Studánka. Těšit se můžete na spousty speciálních pohybových aktivit, procedur i cvičení, která napomohou co nejrychlejší regeneraci. Součástí většiny lázeňských pobytů je vstupní lékařská prohlídka, na jejímž základě je pacientovi určena sestava nejvhodnějších léčebných a relaxačních procedur. Nedílnou součástí pobytů bývá zábava a bohatý lázeňský kulturní program.

bed 4 dny
(3 noci)
person 90%
meal polopenze

Relax víkend v Pohodě, last minute

Wellness Hotel Pohoda * * * Luhačovice

Luhačovický květnový Last minute pobyt ve Wellness **** Hotelu Pohoda v klidné části lázeňského města. Nástupní dny: 17.05.2016 nebo 22.05.2016. Ubytování na čtyři dny s polopenzí a bohatě vybaveným lázeňským balíčkem: hydromasáž, bylinky, bambucké máslo, inhalace a volný vstup do wellness.

Sleva 27%
Cena od:
3 990 Kč
5 430 Kč
Zobrazit
bed 8 dní
(7 nocí)
person 97%
meal polopenze

Pobyt v Mariánských Lázních

Hotel Excelsior **** * * * * Mariánské Lázně

Týdenní pobyt v Mariánských Lázních s polopenzí a 15 relaxačními a rehabilitačními procedurami. Pobyt je doplněn vstupem do hotelového bazénu se slanou vodou, římských lázní v sesterském hotelu Monty.

Sleva 25%
Cena od:
9 495 Kč
12 595 Kč
Zobrazit
bed 4 dny
(3 noci)
person 87%
meal polopenze

Letní pobyt v Třeboni se vstupem do lázní Aurora (3 noci)

Hotel Galerie Třeboň * * * * Třeboň

Užijte si letní čtyřdenní krásu Jižních Čech v Hotelu Galerie Třeboň. Hotel leží v historickém centru města plného turisticky atraktivních míst, památek a světoznámých lázní. V pobytovém balíčku je zahrnuta polopenze, lahev vína i vstup do bazénu lázní Aurora.

Sleva 21%
Cena od:
5 790 Kč
7 250 Kč
Zobrazit
bed 3 dny
(2 noci)
person 87%
meal polopenze

Letní pobyt v Třeboni se vstupem do lázní Aurora (2 noci)

Hotel Galerie Třeboň * * * * Třeboň

Užijte si se svou drahou polovičkou třídenní letní krásu Jižních Čech v Hotelu Galerie Třeboň. Hotel leží v historickém centru města plného turisticky atraktivních míst, památek a světoznámých lázní. V pobytovém balíčku je zahrnuta polopenze, lahev vína i vstup do bazénu lázní Aurora.

Sleva 21%
Cena od:
3 990 Kč
5 000 Kč
Zobrazit
bed 5 dní
(4 noci)
person -%
meal polopenze

Karlovarská siesta

Hotel Čapek ***+ * * * Karlovy Vary

Lázeňský pobyt Karlovarská siesta je určen pro všechny, kdo si přejí kvalitní péči, příjemné prostředí a lázeňský program. V rámci pobytu je zahrnuta polopenze, snídaně jsou formou bufetu a k večeři si můžete výbrat z pěti jídel.

Sleva 21%
Cena od:
4 200 Kč
5 300 Kč
Zobrazit
bed 7 dní
(6 nocí)
person 96%
meal balíček

Zdraví z konopných lázních a polopenze (pro dva)

Hotel Bobík * * * Volary

Nádherná šumavská příroda a wellness program, který je založen na konopných produktech, přispěje k vaší celkové revitalizaci. Při procedurách nejsou používány chemické komponenty, ale zdravotnické prostředky a kosmetika založená na těch nejkvalitnějších a velmi pečlivě vybraných rostlinných extraktech.

Sleva 20%
Cena od:
9 760 Kč
12 200 Kč
Zobrazit
bed 4 dny
(3 noci)
person 96%
meal snídaně

Relaxační pobyt Melany

Vila Jiřinka * * * Luhačovice

Luhačovice pod peřinou. Užijte si lázeňského města přikrytého sněhovou peřinou při vašem lázeňském pobytu. Po návratu o vás bude postaráno jako o váženého lázeňského hosta.

Sleva 20%
Cena od:
2 632 Kč
3 290 Kč
Zobrazit
bed 8 dní
(7 nocí)
person -%
meal polopenze

Týden v Alexandrii

Hotel Alexandria * * * Luhačovice

Týdenní lázeňská relaxace v Luhačovicích od Hotelu Alexandria obsahuje stravování formou polopenze a lázeňský program. Rašelinový obklad zad má vynikající účinky na různé bolesti zad a páteře. A taková masáž éterickým olejem to je pohlazení pro všechny smysly.

Sleva 15%
Cena od:
10 633 Kč
12 456 Kč
Zobrazit
bed 4 dny
(3 noci)
person 88%
meal polopenze

Prodloužený víkend VITAL

HOTEL SPA SMETANA - VYŠEHRAD * * * * Karlovy Vary

Podpořte svou vitalitu díky skvělé relaxační nabídce a profesionální péči v HOTELU SPA SMETANA - VYŠEHRAD, který pro vás vytvořil balíček nazvaný Prodloužený víkend VITAL. Čeká vás pneumopunktura, která spočívá v aplikaci oxidu uhličitého do oblasti akupunkturních bodů kolem páteře a kloubů, což snižuje bolesti zad a kloubů.

Sleva 10%
Cena od:
4 140 Kč
4 600 Kč
Zobrazit
Načíst další
TOPlist