Největší výběr ubytování v ČR rezervace ubytování Doporučujeme 222 500 555 v pracovních dnech od 7 do 22 hodin
v sobotu a v neděli od 8 do 22 hodin

Lázeňské pobyty v Karviné

3 pobyty

Lázně Darkov leží na severovýchodě Čech a jsou součástí města Karviná. Darkovské lázně byly založeny v polovině 19. století a to díky nálezu pramenů třetihorní silně mineralizované jodobromové solanky s vysokým obsahem jódu. Tato léčivá voda se v kombinaci moderními rehabilitačními prostředky má blahodárné účinky na pohybové, oběhové a neurologického ústrojí. Kromě stavů po úrazech a operacích se v lázních léčí oběhové ústrojí, nemoci kožní i gynekologické.

Kvalitní lázeňské služby nabízí Léčebna Darkov v Karviné, která si pro vás připravila pestrou nabídku pobytových balíčků s léčebným programem. Vyzkoušejte speciální pobyt "Darkovský balzám", který kromě léčby a stravy obsahuje i dárek na uvítanou. V nabídce jsou také dva týdenní pobyty, které se postarají o celkovou regeneraci Vašeho organismu.

Vedle lázeňských léčebných pobytů lázně nabízejí i různé rekreační a wellness pobyty nebo různé procedury pro širokou veřejnost.

bed 7 dní
(6 nocí)
person -%
meal polopenze

Efektivní léčebný pobyt

Léčebna Darkov * * Karviná

Máte zdravotní potíže a necítíte se zcela fit? Pak zvolte lázeňský program Efektivní léčebný pobyt, který obsahuje celkem 18 procedur, které tyto potíže zmírní nebo zcela odstraní. Mezi procedurami naleznete teplé rašelinové obklady, přírodní jodobromovou koupel nebo oxygenoterapii.

Cena od:
7 698 Kč
Zobrazit
bed 3 dny
(2 noci)
person -%
meal polopenze

Beauty

Léčebna Darkov * * Karviná

Krása a zdraví jdou spolu ruku v ruce. Ponořte se do klidu, podpořte své zdraví a vychutnejte si příjemné pocity, které vás rozzáří. Beuty program je zaměřen nejen na zkrášlení vaší tváře ale i na celkovou regeneraci.

Cena od:
2 961 Kč
Zobrazit
bed 3 dny
(2 noci)
person -%
meal polopenze

Darkovský balzám

Léčebna Darkov * * Karviná

Jako balzám na tělo bude působit koupel v přírodní jodobromové vodě s vysokým obsahem jódu. První zmínky o zdejší léčivé vodě sahají až do 13. století. V roce 1867 byla v Karviné - Lázních Darkov zahájena 1. lázeňská sezona. Dnes máte možnost vyzkoušet příznivé účinky při pobytu na tři dny.

Cena od:
2 418 Kč
Zobrazit
TOPlist