Moje pobyty
Největší výběr ubytování v ČR rezervace ubytování Doporučujeme 222 500 555 v pracovních dnech od 7 do 22 hodin
v sobotu a v neděli od 8 do 22 hodin

Lázeňské pobyty v Harrachově

1 pobyt

Harrachov je významné horské středisko v Krkonoších rozkládající v údolí říčky Mumlavy, pod Čertovou horou. Léčivá voda ze studánky sv. Jana dala vzniku prvním lázeňským domům, kde se léčilo i přírodní rašelinou. Pokus prosadit Harrachov jako lázeňské středisko nevyšel, poněvadž kromě jiného do popředí vstoupily harrachovské skokanské můstky.

V Harrachově působí blahodárný horský vzduch i slunce a výborná pitná voda. I tyto pozitivní fakty lákají turisty do Krkonoš, do Harrachova. Ubytování v Harrachově, spolu s lázeňskými a wellness procedurami nabízí lázeňský Resort Harrachovka, kde naleznete vše, co k dokonalé relaxaci v Krkonoších potřebujete. V Harrachově mohou hosté lázeňských pobytů ve svém volném čase navštívit Sklárnu nebo některé z muzeí – Hornické muzeum, Muzeum skla či Ski muzeum v Harrachově.

Harrachov je také významné středisko zimních sportů, své si tu užijí milovníci sjezdového i bežeckého lyžování. Dobrodružstvím pro návštěvníky Harrachova je pak Bobová dráha Harrachov.

bed 8 dní
(7 nocí)
person 86%
meal polopenze

Lázeňský pobyt

Wellness Hotel Svornost * * * Harrachov

Odpočiňte si uprostřed horské přírody v Harrachově a využijte výhodného lázeňského odpočinku v Hotelu Svornost. Součástí pobytu je 10 lázeňských procedur, polopenze i vstup do Sklárny v Harrachově. Získáte také Harrachov Card, která nabízí slevy na různé aktivity.

Cena od:
7 800 Kč
Zobrazit
TOPlist